alexa verify
Genel / 10.09.2018 16:48

Bu da off-road konseptli düğün

Erzurum’da Gökçe Kömeç ve Emre Aytekin çifti, düğünlerinde davetlilere sürpriz yaparak düğünün yapılacağı otele Palandöken’in zirvesinden off-road araçlarıyla geldi.

Gelin babası olan Uzman Dr. Serdar Kömeç Yönetim Kurulu Başkanlığını Yaptığı Erzurum Macera Offroad ekibiyle kızına ve davetlilere bir sürpriz yapmak istedi. Sürprizi planlayan Kömeç önce Gelin ve Damadı Palandökenin zirvesine çıkarttı.Düğüne katılan çok sayıda davetli ise Gelin ve Damat’ın gelmesi için salonun bahçesinde toplandı. Gelin ve Damat’ın salona gireceği kapıda bekleyen davetliler arkalarındaki Palandöken Dağından gelen konvoyu görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. 

"DEĞİŞİK BİR KONSEPT OLDU" 

Erzurum Macera Offroad Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Kömeç kızının düğünün unutulmaz bir düğün olması için böyle bir konsept yaptıklarını vurgulayarak “ Şuanda Palandöken’in zirvesindeyiz ben yıllardır off-road yapıyorum. Bu sporu da seviyorum. Kızımın düğününde ona hoş bir anı bırakmak hem de off-road sporunu da sevdirmek vesilesiyle böyle bir düşüncemiz oldu “ dedi.

Genç çift ise kendileri için hazırlanan bu konseptten çok mutlu olduklarını ifade ederek, “Babam yıllardır off-road yapıyor hobi olarak. Böyle bir organizasyon hayal etmiş. Değişik bir konsept oldu umarım misafirlerimizde beğenirler. Heyecanlıyız açıkçası Palandöken’in zirvesindeyiz biraz dik ve engebeli burası bakalım ne olacak” şeklinde konuştular. 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.