alexa verify
Siyaset / 20.03.2018 17:05

Cumali Atilla, 'Hizmetkarınız olmaya geldik'

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Kayapınar’da bulunan Yenihal kavşağında yapılan çalışmaları denetledi. Hakla bütünleşen, halktan biri olan Cumali Atilla, haklın arasında vatandaşların sorunlarını dinledi.

OGÜNHaber Özel - Vatandaşlarla Kürtçe ve Zazaca konuşan Atilla, çocuklarla vakit geçirdi. Atilla, ‘Biz sizin hizmetkarınız olmaya geldik. 16 yıl burada hiç bir hizmet yapılmadı. Biz 16 yılda yapılan hizmeti bir yılda yaptık. Üç yılda Diyarbakır’ı yaşanacak yer haline getireceğiz’. dedi.

VATANDAŞLARDAN TAM NOT ALDI

OGÜNHaber muhabiri Mehmet Yasin Aslan’a açıklamalarda bulunan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, halkın içine girerek vatandaşlardan tam not aldı. Herkesin duasını alan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı, ‘Bu dua bize yeter. Bu Dünya’da faniyiz gideceğimiz ebediyette ihtiyacımız olan dua. İşte biz onun için var gücümüzle çalışıyoruz.’ dedi.

SLOGANIMIZ ‘İŞİMİZ GÜCÜMÜZ DİYARBAKIR İSTEYİNCE OLUYOR’

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Yenihal Kavşağı - Mahabad Bulvarı Kavşağı’nda başlatılan çevre düzenlemesi çalışmalarını yanına alarak yerinde inceledi, yeşil kuşak bandı çalışmalarının en kısa sürede tamamlanıp halkın hizmetine sunulması için talimat verdi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Yenihal Kavşağı - Mahabad Bulvarı Kavşağı’nda başlatılan çalışmaları denetledi, birim amirlerinden bilgi aldı. İşçilerle görüşen Başkan Atilla, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Yeşil kuşak bandının önemine dikkat çeken Başkan Atilla, çalışmaların bir an önce bitirilip bandın halkın hizmetine en kısa sürede sunulmasını istedi.

Bulvardaki çalışmaların tamamlanmasıyla Diyarbakır'ın yeşil alanın artacağını vurgulayan Başkan Atilla, "Şehrimizin çehresini daha da güzelleştireceğiz. Bunun için bir aşama daha kat ettik. Bulvarımızdaki yeşil alan, kente yeni bir soluk katacak." dedi.

Diyarbakır - Şanlıurfa Karayolu üzerinde bulunan yeşil kuşak bandının 3 kilometre uzunluğunda ve 78 bin metrekareden oluştuğunu belirten Başkan Atilla, alanda oyun grupları, bisiklet ve yürüyüş yolları, süs havuzu, oturma bankları gibi donatılar olacağını bildirdi. 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

servet alik 20.03.2018 18:57
helal olsun başkana