alexa verify
Siyaset / 19.11.2017 17:25

Erdoğan, 'Paçavraya çevireceğiz'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Masa başında ülkemizle ve bölgemizle ilgili yapılan hesapları, çizilen haritaları bir asır önce nasıl yırtıp attıysak, bugün de Allah’ın yardımıyla aynı şekilde paçavraya çevireceğiz' dedi.

GÜMÜŞHANE/İHA - Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Gümüşhane İl Başkanlığının Olağan Kongresinde konuştu. Erdoğan, "Masa başında ülkemizle ve bölgemizle ilgili yapılan hesapları, çizilen haritaları bir asır önce nasıl yırtıp attıysak, bugün de Allah’ın yardımıyla aynı şekilde paçavraya çevireceğiz" ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin dönüm noktası sayılacak bir süreçten geçtiğini ifade eden Erdoğan, "Her inşa gibi bu da zorluklarla doludur. Bu süreç çok çalışmayı, risk almayı gerektirir" dedi.

Terör örgütlerinin birbirinden farkı olmadığını, konu Türkiye olunca tüm bu örgütlerin işbirliği yaptığını söyleyen Cumhurbaşkanı, bunun son örneğinin Rakka’da görüldüğünü ifade etti. Erdoğan, "Milletçe ya adam gibi yaşayacağız, ya da adam gibi mücadelemizi verip neticesine katlanacağız" diye konuştu.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.