alexa verify
Asayiş / 22.05.2018 15:34

Feci kazalar kameralarda

Direksiyon başındaki dikkatsizlikler, kazaları da beraberinde getirdi.

TEKİRDAĞ 

İki otomobil de hızla ilerliyor. Ancak biri direksiyonu aniden kırıncakaza kaçınılmaz oluyor. Kaldırıma savrulan araç, yol kenarında 
ağaca çarparak durabiliyor. Bu sırada kökünden ayrılan ağaç da otomobilin üzerine düşüyor. Adres yine aynı. Bu kez de aşırı hızlı sürücü bir anda kontrolden çıkıyor ve kaldırıma çarparak savruluyor... 

SİVAS 

Sivas’ta ise bir yaya akan trafiğin içine atladı.Kazaya davetiye çıkararak karşıya geçmeye çalışan adam kendini bir anda havada buldu. 

BİNGÖL 

Mobese kameraları Bingöl’de de kayıttaydı. Karşı yönden gelen otomobil, yolun ortasında duran aracı görmemiş olacak ki hızla çarpıyor. Sürücü ile konuşan adam ise kazayı neyse ki yaralaı olarak atlatıyor. 

OSMANİYE 

Osmaniye’de kazaya neden olan ise aceleci bir tır sürücüsü... Yola kontrolsüz giren tır ile hızla gelen bir minibüs kafa kafaya çarpışıyor. 

KİLİS 

Bir motosikletli ise adeta kazaya ilerliyor. Göz göre göre yaşanan olayda tırı gören motosiklet sürücüsü durmak yerin ilerlemeye devam ediyor. Kaza da geliyorum diyor. Bu görüntüler trafik kurallarına uymanın ne kadar önemli olduğunu bir kez  daha gözler önüne seriyor. 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.