alexa verify
Gün Özetleri / 10.08.2018 18:03

Haber Turu 10 Ağustos 2018 Cuma

WebTV - 10 Ağustos 2018 Cuma, yurt ve dünya bültenlerinden derlenen haber bülteni. Günün son video haberleri.

Erdoğan, onların dolarları varsa bizim de halkımız var
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’ye karşı kampanyalar yürütüldüğünü belirterek “Bu kampanyalara kulak asmayın, onların dolarları varsa bizim de halkımız var, hakkımız var, Allah’ımız var” 
dedi.

Kılıçdaroğlu'nun yeni 'A Takımı' belli oldu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyelerini belirledi. 18 olan MYK üye sayısı 19’a çıktı. Genel Sekreter Akif Hamzaçebi yerini korurken Parti Sözcülüğüne Faik Öztrak getirildi.

39 terörist daha etkisiz hale getirildi
Türk Silahlı Kuvvetleri, son 1 hafta içinde gerçekleştirilen operasyonlarda 4’ü sözde lider kadroda olmak üzere 39 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Hava Kuvvetleri'ne Fetö operasyonu, 22 gözaltı kararı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığındaki FETÖ soruşturmaları kapsamında örgüt ile irtibatı tespit edilen 22 asker hakkında gözaltı kararı verdi. Gözaltı işlemleri Ankara merkezli 5 ilde yürütülüyor.

Seyir halindeki kamyonetten kabloları alıp kaçmaya çalıştı
İstanbul Kasımpaşa’da seyir halindeki kablo yüklü kamyonete tırmanan bir kişi, sarılı kablo rulolarından birini alıp kaçtı. Bir sürücünün uyarması üzerine kamyonet şoförü aracından inerek hırsızın peşinden koşmaya başladı. O anlar saniye kameralara yansıdı.

Kurbağa adamlar su altındaki suçları aydınlatıyor
Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kurbağa Adamlar, su altında her türlü suçun önlemesine ve aydınlatılmasına yönelik çalışmalar gerçekleştiriliyor.

Sel sonrası yaralar sarılıyor
Ordu’nun Ünye ilçesinde yaşanan sel sonrası vatandaşlar evlerinde temizlik çalışmalarına başladı.

Biberonla beslenen oğlak oto sanayinin maskotu oldu
Ankara’da oto tamircisi olan 3 kardeşin satın aldığı ve biberonla beslenen oğlak, sanayi sitesi esnafının maskotu haline geldi.

Dragjiren At Yarışı Festivali Tibet’te başladı
Çin’in Tibet Özerk Bölgesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Dragjiren At Yarışı Festivali bu yıl da renkli görüntülere sahne oluyor.

Ekonomi Vitrini
BİST % 0,58 azalarak 93,377, Dolar % 16,93 yükselerek 6,4927, Euro % 15,94 yükselerek 7,4299, Altın % 14,83 yükselerek 248,48, Petrol % 0,79 yükselerek 72,64, Bono % 7,72 yükselerek 72,64'ten işlem gördü.

Yarın kara ve denizlerimizde hava nasıl olacak?
11 Ağustos 2018 Cumartesi günü en yüksek hava sıcaklıkları Ankara'da 28, İstanbul'da 31, İzmir'de 36, Antalya'da 39 derece olacak.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.