alexa verify
Gün Özetleri / 18.08.2018 17:00

Haber Turu 18 Ağustos 2018 Cumartesi

WebTV - 18 Ağustos 2018 Cumartesi, yurt ve dünya bültenlerinden derlenen haber bülteni. Günün son video haberleri.

Bizi stratejik hedef haline getirmeye çalışanlara
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, "Zahirde bize stratejik ortak gibi gözüküp de attığı her adımla bizi stratejik hedef haline getirmeye çalışanlara teslim olmadık olmayacağız" dedi.

6 terörist daha etkisiz hale getirildi
Siirt’in Pervari ilçesi ile Hakkari YÜksekova’da gerçekleştirilen operasyonlarda 6 terörist etkisiz hale getirildi.

Jandarmadan bayram öncesi sahte para operasyonu
İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Kurban Bayramı’nı fırsat bilerek sahte para basıp, kurban satıcılarını dolandırmaya hazırlanan şahısları düzenlediği operasyonla kıskıvrak yakaladı.

Avcılar'da tekstil atölyesinde yangın
İstanbul Avcılar’da bir tekstil fabrikasında elektrik kontağından kaynaklanan yangın büyük paniğe neden oldu. Yangın itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alınırken, fabrikada büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

Kofi Annan hayatını kaybetti
Eski Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Kofi Annan, 80 yaşında hayatını kaybetti.

Domates yemede yarıştılar
Sinop’un Boyabat ilçesinde düzenlenen “En Hızlı Domates Yeme Yarışması” renkli görüntülere sahne oldu. Yarışmanın galibi bir kadın oldu.

Şeftali Festivali'nde uzaya şeftali gönderildi
Çanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı Umurbey beldesinde, Umurbey Geleneksel 27. Şeftali Festivali etkinlikleri kapsamında gerçekleşen şeftali yarışmasında, birinci olan şeftali helyum balonuyla uzaya gönderildi.

Kurban etlerini naylon poşetlerde istiflemeyin
Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kasaplar Temsilcisi Rıdvan Keçeci, kurban etlerinin naylon poşetler içerisinde buzdolaplarına yerleştirilmemesi konusunda uyarıda bulunarak, “Etlerin sıcak bir şekilde naylon poşetler içerisinde buzdolabına yerleştirilmesi, etin sağlıksız bir şekilde bakteri üretmesini sağlar” dedi.

İbn-i Sina için 1001 hatmin duası okutuldu
Türk Dünyası Koordinasyon Vakfı (TÜKOV) tarafından İbn-i Sina için 200 ülkedeki 1001 camide gerçekleştirilen hatimlerin duası Kastamonu’da yapıldı.

Yarın kara ve denizlerimizde hava nasıl olacak?
19 Ağustos 2018 Pazar günü en yüksek hava sıcaklıkları Ankara'da 31, İstanbul'da 33, İzmir'de 36, Antalya'da 32 derece olacak.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.