alexa verify
Gün Özetleri / 20.04.2019 22:25

Haber Turu 20 Nisan 2019 Cumartesi

20 Nisan 2019 Cumartesi, Yurt ve dünya bültenlerinden derlenen haber bülteni. Günün son video haberleri. Günün önemli gelişmeleri Haber Turu programımızda.

Askeri helikopterin de katıldığı tatbikat nefes kesti
Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde gerçekleştirilen ve bir askeri helikopterin de katıldığı arama kurtarma tatbikatı nefes kesti. 

Nargile tütünü kaçakçılığı yapan en büyük suç örgütüne baskın
İstanbul polisi, ülke çapında nargile tütünü kaçakçılığı yapan suç örgütüne yönelik 11 ilde eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında 86 ayrı adrese yapılan baskınlarda 25 ton kaçak nargile tütüne ele geçirildi, 56 kişi gözaltına alındı.

Yaşanan depremlerden dolayı vatandaş evlerine giremiyor
Son 1 aydır ardı ardına depremlerin meydana geldiği Malatya'nın Arguvan ilçesinde artçı sarsıntılarda devam ediyor. İlçede yaşayan vatandaşların yanı sıra çevre ilçelerde ve şehir merkezinde de hissedilen depremlerden dolayı vatandaşlar evlerine giremiyor.

İstanbul'u 20 milyon lale renklendiriyor
Baharın gelişiyle birlikte İstanbul’un çeşitli yerlerine dikilen 20 milyon lale şehri adeta gelin gibi süsledi. Milyonlarca lalenin Emirgan Korusunda oluşturduğu eşsiz manzara havadan çekilen görüntülerle kendine hayran bıraktı.

Çin’de başlayan orman yangını Rusya’ya sıçradı
Çin ile Rusya sınırında başlayan orman yangını Rusya’ya yayıldı. Hala süren orman yangınında 100’den fazla ev yandı. 

O leylekler bu yıl da geldi
Sivas'ın Hafik ilçesine bağlı Göydün köyünde yaklaşık bir asır önce biri cami çatısında diğeri ise kilise çatısında yuva yapan leyleklerin sonraki kuşakları bu yıl da yuvalarına döndü.

Yarın kara ve denizlerimizde hava nasıl olacak? 21 Nisan 2019 Pazar
21 Nisan 2019 Pazar günü en yüksek hava sıcaklıkları Ankara'da 8, İstanbul'da 14, İzmir'de 18, Antalya'da 21 derece olacak.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.