alexa verify
Gün Özetleri / 21.04.2019 17:00

Haber Turu 21 Nisan 2019 Pazar

21 Nisan 2019 Pazar, Yurt ve dünya bültenlerinden derlenen haber bülteni. Günün son video haberleri. Günün önemli gelişmeleri Haber Turu programımızda.

Erdoğan, İnsanlık dışı bu saldırıyı nefretle kınıyorum
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sri Lanka’da meydana gelen terör saldırısına ilişkin, "İnsanlık dışı bu saldırıyı nefretle kınıyorum” dedi.

Beyoğlu'nda korkutan çatı yangını
Beyoğlu Çukur Mahallesinde 6 katlı binanın çatı katında henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın paniğe neden oldu, vatandaşlar sokağa döküldü.

Çanakkale'de şehitlikler ziyaretçi akınına uğruyor
Çanakkale Savaşları’nın 104. yılında Gelibolu Yarımadası’ndaki anıt ve şehitliklere ziyaretçi akını yaşanıyor. Yarımada, özellikle hafta sonlarında binlerce kişiyi ağırlıyor. Şehitlikler ve ziyaretçi akını drone ile havadan görüntülendi.

5 yıl önce kuruyan nehir bambaşka görüntüye büründü
Elazığ’da 5 yıl önce kurumaya yüz tutan ve üzerinde çatlaklar oluşan Murat Nehri, bu sene yağışlarla birlikte su ile doldu. Nehir çevresinin yeşillenmesiyle yöre sakinleri hayvanlarını otlatmaya başladı.

Hava Durumu
22 Nisan 2019 Pazartesi günü en yüksek hava sıcaklıkları Ankara'da 11, İstanbul'da 14, İzmir'de 20, Antalya'da 21 derece olacak.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.