alexa verify
Gün Özetleri / 23.08.2018 16:30

Haber Turu 23 Ağustos 2018 Perşembe

WebTV - 23 Ağustos 2018 Perşembe, yurt ve dünya bültenlerinden derlenen haber bülteni. Günün son video haberleri.

Saldırı hazırlığındaki 2 terörist etkisiz hale getirildi
Van’ın Gürpınar ilçesinde jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda vatandaşlara yönelik saldırı hazırlığındaki 1’i kadın 2 PKK’lı terörist silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildi.

Hırsızları kurşun yağmuruna tuttu
İstanbul Tuzla’da bir benzin istasyonunun marketini soymaya çalışan hırsızlar market sahibi tarafından kurşun yağmuruna tutuldu. Soygun girişimi ve market sahibinin ateş açma anları kameralara yansırken, lüks otomobilli hırsızlar kayıplara karıştı.

İntikam için akaryakıt istasyonunu kundakladı
İntikam için akaryakıt istasyonunu yaktı.

Bir bayrama daha buruk girdiler
Ülkelerinde yaşanan iç karışıklık sonrası Türkiye’ye sığınan Suriyeli ve Iraklı Türkmenler, Kurban Bayramı vatanlarından uzakta karşılamanın burukluğunu yaşıyor.

Gölcük Tabiat Parkı’nda bayram tatili yoğunluğu
Bolu’nun doğal güzelliklerinden Gölcük Tabiat Parkı, bayram tatili nedeniyle yerli ve yabancı turistlerin akınına uğradı.

Kuaförlük yaparak hayat mücadelesi veriyorlar
Kayseri’de yaşayan bazı Afgan ve Suriyeli mülteci kadınlar, yeni yaşamlarında geçimlerini evde kuaförlük yaparak sağlamaya çalışıyor.

Yüzlerce yıllık tarihi halılar restore ediliyor
Türkiye’nin en büyük kervansarayının bulunduğu Aksaray’ın Sultanhanı ilçesinde dünyanın 4 bir yanından gelen yüzlerce yıllık paha biçilemez tarihi halılar orijinaline uygun olarak restore ediliyor.

Yarın kara ve denizlerimizde hava nasıl olacak?
24 Ağustos 2018 Cuma günü en yüksek hava sıcaklıkları Ankara ve İzmir'de 33, İstanbul'da 31, Antalya'da 32 derece olacak.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.