alexa verify
Gün Özetleri / 25.08.2018 17:00

Haber Turu 25 Ağustos 2018 Cumartesi

WebTV - 25 Ağustos 2018 Cumartesi, yurt ve dünya bültenlerinden derlenen haber bülteni. Günün son video haberleri.

Erzincan'da katliam gibi kaza
Erzincan-Sivas Karayolunun Heybeli köyü kavşağında meydana gelen kazada, 3’ü çocuk 7 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.

Tartıştığı şahsın elini kesti
İstanbul Sultanbeylli’de alacak verecek yüzünden tartışan 2 kişiden biri dönerciden aldığı döner bıçağıyla dehşet saçtı. Döner bıçaklı saldırgan kavga ettiği şahsın elini bilekten keserken, yaşanan anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Arkasında sevgilisiyle tek teker üstünde gitti
Avrasya Tüneli’ne yasak olmasına rağmen motosikletiyle giren şahıs, başına kask bile takmadan arkasındaki sevgilisiyle trafikte metrelerce tek teker üstünde gitti. Herkesin canını tehlikeye atan adam, o anları kaydettirip bir de sosyal medyadan paylaştı.

Sarıyer'de denize at düştü
İstanbul Sarıyer’de bir kişi atla birlikte denize düştü. Şahıs denizden kendi imkanlarıyla kurtulurken, itfaiye atı kurtarmak için operasyon başlattı. At kurtarma çalışması sırasında bir kez daha halattan düşerken, at yüzerek tekrar kıyıya geldi. At yaklaşık bir saatlik çalışmanın ardından kurtarıldı.

Dün 2 kişi boğulmuştu, Uyarılara aldırış etmediler
İstanbul Şile’de dev dalgalara rağmen denize giren vatandaşlar ölüme aldırış etmedi. Vatandaşlar, dün 2 kişinin boğulduğu Ayazma Plajı’nda uyarılara rağmen denize girmeye devam ediyor.

AFAD'tan filmleri aratmayan keçi kurtarma operasyonu
Ağrı’nın Taşlıçay ilçesinde metrelerce yükseklikteki kayalıklarda mahsur kalan 2 keçi İl Afet ve Acil Durum (AFAD) ekiplerinin filmleri aratmayan kurtarma çalışması ile 4 saatte kurtarıldı.

Dünyanın en genç şelalesi 400 bin misafiri ağırlıyor
Türkiye’nin en genç şelalesi olan ve sezonda 400 bine yakın kişinin geldiği Çırçır Şelalesinde, ayırca yılda 100 ton alabalık tüketiliyor. Türkiye’nin sayılı yavru balık üretim tesisi kurulan alanda mini HES’le elektrik de üretiliyor.

Çocukluk hayalini 71 yaşında gerçekleştirdi
Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit ilçesinde, 71 yaşındaki Emin Öksüzce, bin 500 metre yüksekten paraşütle atlayarak çocukluk hayalini gerçekleştirdi.

Yarın kara ve denizlerimizde hava nasıl olacak?
26 Ağustos 2018 Pazar günü en yüksek hava sıcaklıkları Ankara'da 36, İstanbul ve İzmir'de 32, Antalya'da 31 derece olacak

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.