alexa verify
Gün Özetleri / 04.08.2018 16:58

Haber Turu 4 Ağustos 2018 Cumartesi

WebTV - 4 Ağustos 2018 Cumartesi, yurt ve dünya bültenlerinden derlenen haber bülteni. Günün son video haberleri.

Erdoğan'dan ABD'ye misilleme
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD’yi, Brunson krizi sonrası yaptırım açıklamaları üzerinden eleştirerek, "Şimdi ben de bugün arkadaşlarıma talimatı veriyorum; Amerika’nın Adalet ve İçişleri Bakanlarının Türkiye’deki mal varlıklarını donduracağız varsa"dedi.

18 ilde Fetö operasyonu
Van merkezli 18 ilde polis ekipleri tarafından FETÖ/PDY’nin askeri mahrem yapılanmasına yönelik düzenlenen operasyonda 12 şüpheli gözaltına alındı.

Ceza makbuzunu gören koştu
Antalya’nın Kemer ilçesinde polis sahilde araçlarında kıymetli eşya ve cüzdan bırakan tatilcileri "şaka ceza makbuzu" ile uyardı. Makbuzu gerçek sanan vatandaşların araçlarının başına koşması kameralara yansıdı.

Köylülerden askere yürek ısıtan ikram
Afyonkarahisar’da helikopterle acil iniş yapan askeri personele köy halkı kucak açtı.

Portatif havuzlarda güvenli serinlik
Adana’da yaz aylarında sıcak havaların etkisiyle sulama kanallarında meydana gelen boğulma olaylarının önüne geçmek için Seyhan Belediyesi tarafından 4 senedir uygulamada olan portatif havuzlar, bu sene de hizmetini sürdürüyor.

Yaralı peçeli baykuş şampiyon'a sığındı
Amasya’da kanadıyla pençesinden yaralanan peçeli baykuş, eski Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Mahmut Demir’in bağ evine sığındı. Demir, doğada ender görülen kuşu Doğa Koruma ve Milli Parklar görevlilerine teslim etti.

Çimen kağıt, kazma kürekler kalem oldu
Gümüşhane’nin Kürtün ilçesinde sevgililer birbirlerinin adını yaylanın karşısındaki çimenlik alana kazıyor. Yıllar önce başlayan uygulama nedeniyle çimenlik alana yüzlerce isim kazındı.

Yarın kara ve denizlerimizde hava nasıl olacak?
5 Ağustos 2018 Pazar günü en yüksek hava sıcaklıkları Ankara'da 31, İstanbul'da 33, İzmir'de 35, Antalya'da 30 derece olacak.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.