alexa verify
Genel / 07.02.2018 15:23

Hatay'dan onursal başkanımız Cengiz Aygün'e anlamlı hediye..

Afrin'de yürütülen 'Zeytin Dalı Operasyonu'na destek vermek için Hatay'da çalışmalar yapan onursal başkanımız Cengiz Aygün'e bu sabah anlamlı bir hediye geldi.

Hatay'dan gönderilen görüntüler üzerine bilgisine başvurduğumuz Cengiz Aygün; "Hatay'dan bu sabah bana çok anlamlı bir hediye geldi.. Hatay'daki sevgili dostlarım, bugün Afrin'den atılan füzelerden bir tanesinin üzerine benim ismimi yazmış, füzeyi resimleyip ateş anını da görüntülemişler.

İnanılmaz mutlu oldum, kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerine, sevgili Komutanlarımıza ve Mehmetçiğimize bu kutlu yolda başarılar diliyorum. Biliyorum ki Türk Ordusu Afrin ve Suriye ye barış getirmek için girmiştir, bizim hiç kimsenin toprağında gözümüz yoktur, Türk Silahlı Kuvvetleri kendi sınırlarını korumakla mükelleftir, orada oluşan terör odaklarını bitirip, Suriye halkına topraklarını hediye etmek için bu mücadeleye başlamıştır. Ordumuza ve orada ki kahraman Mehmetçiğimize başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun, hepimiz onların yanındayız ve bir an önce bu operasyonların sonuçlanarak Suriye halkının özgürlüklerine kavuşmasını ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin bu operasyonu başarı ile bitirerek bu bölgeyi terörden arındırmasını bekliyoruz. En kısa zamanda Hatay'da konumlanmış olan TSK güçlerini ziyaret edeceğim. Bugün ayrı bir mutluluk yaşadım, keşke yaşım müsait olsa da orada ki kahraman Mehmetçiklerin arasında olabilseydim. Ama ben Cengiz Aygün olarak, Ordunun benim yaşlardakilerde ihtiyacı olduğu gün, gönüllü olarak orada olacağım..
" dedi.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.