alexa verify
Asayiş / 17.01.2018 10:01

Hırsızlar yanlarından geçen araçlara aldırış bile etmedi

İstanbul Bahçelievler’de bir sokağa dadanan hırsızlar bir hafta içerisinde bir iş yeri ve bir aracı soydu. Güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye kaydedilen görüntüler de hırsızların rahat tavırları bu kadarına da pes dedirtti.

Olay Bahçelievler Yenibosna’da bulunan bir sokakta geçtiğimiz gün meydana geldi. Sabah erken saatte sokağa gelen hırsızlar sokakta bulunan araç trafiğine rağmen kimseye aldırış etmeden bir aracın camını kırarak içerisinde bulunan inşaat malzemelerini çaldı. Yoldan geçen araçlara da yol veren hırsızların rahat tavırları bu kadarına da pes dedirtti. Geçtiğimiz günler de de aynı sokak içerisinde bulunan bir iş yerini soyan hırsızlar burada bir güvenlik görevlisini bıçakla kovalamış yoldan geçenlerin gözü önünde iş yerini soymuştu. Yaşanan bu anlar çevrede bulunan güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde sokağa araç ile gelen hırsızlardan bir tanesi aracın yanına gelerek camını kırıyor. İçeriye sarkan hırsız burada bulunan inşaat malzemelerini dışarıya çıkartıyor. Bu esnada diğer hırsız da aracın yanına gelerek malzemeleri taşıyor. Bütün bunlar yaşanırken sokaktan diğer araçların geçtiği görülüyor.Hızını alamayan hırsızlardan biri camdan aracın içerisine giriyor. Araç içerisindeki malzemeleri alan hırsızlar daha sonra geldikleri araç ile olay yerinden ayrılıyor.

Geçtiğimiz günlerde de aynı nokta da hırsızlık olayı yaşandığını belirten ve hırsızların rahat tavırlarına isyan eden araç sahibi Hüseyin Akgül “Aracımın yan camını kırarak onca vatandaşın önünde kendi araçları gibi içeri giriyorlar ve eşyaları alıyorlar. Ben mağdurum 8 bin liralık malzemem çalındı. Olay yeri için kimse gelmedi araç hareket eder vaziyette olduğu için siz götüreceksiniz dediler. Aracı götürdüm olay yeri incelemede bulunan arkadaşlar eldiven var ellerinde bir şey çıkmaz dediler. Hırsızlar bu sokakta at koşturuyor biz bir şey yapamıyoruz. geçtiğimiz hafta arkadaşımızı soydular burada güvenlikçi arkadaşa bıçak çektiler bu sokağa dadandılar. Yoldan geçen araçlara yol veriyorlar çok rahatlar”diye konuştu.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.