alexa verify
Asayiş / 14.03.2017 11:27

İstanbul'da gasp çetesi çökertildi

İstanbul’da 45 ayrı silahlı gasp olayına karışan çete çökertildi. Operasyonda 13 kişi gözaltına alınırken, çetenin yaptığı soygunlar güvenlik kameralarına yansıdı.

İSTANBUL/İHA - İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Gasp Büro Amirliği ekipleri, son 7 ayda yaşanan 45 ayrı gasp olayının faillerinin yakalanması için harekete geçti. Teknik ve fiziki takip gerçekleştiren ekipler, operasyon için düğmeye bastı. Eş zamanlı baskın düzenleyen ekipler, 13 zanlıyı gözaltına aldı. Asayiş Şube Müdürlüğünde sorguları tamamlanan zanlılar, adliyeye sevk edildi. Şubeden çıkartılan zanlıların kameralara gülümsemesi ise dikkat çekti. Zanlılardan 4’ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Şahısların gerçekleştirdiği silahlı gasp olayları güvenlik kameralarına da yansıdı. Görüntülerde bir benzin istasyonunu soyan şahıslar, bu sırada akaryakıt almak için gelen müşterilere yöneliyor. Silah zoruyla sürücüleri gasp eden şahıslar, olay yerinden kaçıyor.

Bir başka görüntüde ise bakkala giren soyguncular, ummadıkları bir tepki ile karşılaşıyor. Bakkal sahibinin üzerlerine yürümesi üzerine korkan soyguncular, amaçlarına ulaşamadan dükkandan kaçıyor.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.