alexa verify
Genel / 02.10.2017 17:33

Kadına yumruk atan saldırgan hakkında karar

Ataşehir’de yolda yürüdüğü sırada A.Ç. isimli kadına yumruk atan Hakan D., çıkarıldığı nöbetçi mahkemece "basit yaralama" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Saldırgan ifadesinde, "Ben çok sert bir şekilde itmedim. Bayan zayıftı, bir an dengesini kaybetti, düştü" dedi.

Ataşehir’de 29 Eylül tarihinde tıp fakültesi öğrencisi 24 yaşındaki Hakan D., yolda yürüyen 27 yaşındaki A.Ç. isimli kadına önce omuz ardından yumruk atmıştı. Yakalanan saldırgan emniyetteki işlemlerinin ardından öğle saatlerinde Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na getirildi. Şüpheli savcılıktaki ifadesinin tamamlanmasının ardından, "kasten yaralama" suçunu işlediği gerekçesiyle tutuklama istemiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edildi.

"BEN SERT ŞEKİLDE İTMEDİM, BAYAN ZAYIFTI"

Mahkemedeki sorgusunda şüpheli, emniyette ve savcılıkta verdiği ifadeleri tekrar ettiğini söyleyerek, "Olay olduğu için üzgünüm. Ben çok sert bir şekilde itmedim. Bayan zayıftı, bir an dengesini kaybetti, düştü. Ciddi bir hareketim olmadı" ifadelerini kullandı.

Şüpheli, nöbetçi sulh ceza hakimliğindeki sorgu işleminin ardından "basit yaralama" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Öte yandan, saldırgan Hakan D. Maltepe cezaevine girdi.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.