alexa verify
Genel / 04.04.2017 16:08

Kılıçdaroğlu'nun yalanlarını arka arkaya dizsen

Başbakan Binali Yıldırım, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun sürekli yalan söylediğini ifade ederek, 'Biz 14 senede 350 kilometre tünel yaptık Türkiye’de. Kılıçdaroğlu’nun yalanlarını arka arkaya dizsen 600 kilometre ediyor. Bu kadar da olmaz be kardeşim' dedi.

YOZGAT/İHA - Yozgat’ta düzenlenen referandum mitinginde konuşan Yıldırım, hayır cephesinin korku, kaos ve olumsuzluktan başka bir şey dillendirmediğini belirterek, “CHP’nin bu memlekete bir hayrı, güzel işi yok. CHP’den hayır gelmez” diye konuştu.

Başbakan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun 16 Nisan’da ‘evet’ çıkarsa kahvehaneler ve muhtarlıkların kapatılacağını, fabrikalara el konulacağını söylediğini hatırlatarak, “Yahu kardeşim, gün görmemiş yalan var bunda, gün görmemiş. Bu kadar olur mu ya! Biz 14 senede 350 kilometre tünel yaptık Türkiye’de. Kılıçdaroğlu’nun yalanlarını arka arkaya dizsen 600 kilometre ediyor. Bu kadar da olmaz be kardeşim” ifadelerini kullandı.

Başbakan Yıldırım, CHP Milletvekili Hüsnü Bozkurt’un “referandumda ’evet’ çıkarsa hepinizi denize dökeriz" sözüne de sert tepki göstererek, “Densiz, alçak, sen kimsin bu milleti böyle tehdit ediyorsun” dedi.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.