alexa verify
Asayiş / 31.03.2017 16:40

Polisin kurtardığı gençten teşekkür yerine sitem

Antalya’da üst geçide çıkarak intihara teşebbüs eden bedensel engelli genç, polisin hızlı hamlesiyle ölümün kıyısından alındı. Apar topar parmaklıkların diğer tarafına alınan genç, polise teşekkür etmek yerine "Biraz yavaş çekseydiniz olmaz mıydı ağabey" diye sitem etti. Kimlik sorgulaması yapılan genç, ihtiyaçlarının giderilebilmesi için polis nezaretinde yakındaki büyükşehir belediye binasına götürüldü.

ANTALYA/İHA - Olay, bugün saat 15.00 sıralarında Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan yaya üst geçidinde meydana geldi. İddiaya göre, ihtiyacı olan 100 TL’yi bulamadığı için yaya üst geçide çıkıp korkulukların diğer tarafında beklemeye başlayan genci gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine kısa sürede gelen polis ve sağlık ekipleri genci ikna etmeye çalıştı. Yakındaki büyükşehir belediyesinden de yardım için gelen görevliler, ismi Onur H. olduğu öğrenilen gencin derdini anlayıp yardımcı olmaya çalıştı.

100 TL’ye ihtiyacı olduğunu ve derdini kimseye anlatamadığını iddia eden engelli Onur H., bastonundan aldığı destekle çevreye bakarken Yunus timlerinden bir polisin hızlı hamlesiyle biranda yakalandı. Çevredeki vatandaşların da desteğiyle korkuluğun değer tarafına alınan Onur H., yakındaki büyükşehir belediye binasına getirildi. Onur H., yürüyen merdivenlerden inerken ise polise beklenmedik bir sitemde bulundu. "Biraz yavaş çekseydiniz olmaz mıydı" abi diye polise sitem eden Onur H. kimlik sorgulaması yapıldıktan sonra belediye binasına alındı. Onur H., hızlıca ölümden alınmasına sitemini "Biraz yavaş çekseydiniz olmaz mıydı ağabey" sözleriyle binasına giderken de sürdürdü.

Onur H.’nin daha önce de yaya üst geçitlerinde intihar teşebbüsünde bulunduğu öğrenildi.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.