alexa verify
Genel / 06.12.2018 16:02

Tamer Köseoğlu'ndan geleceğe dönük yatırımlar

İstanbul Altın Zambak Ödül töreninde DenDen Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Köseoğlu ile röportaj gerçekleştirdik. Köseoğlu röportajda DenDen Denizciliğin hedeflerinden bahsederek sektörde daha da yükseleceğini iletti.

Dün akşam saat 19’da Akatlar kültür merkezinde gerçekleşen İstanbul Altın Zambak ödül töreni spor, sanat ve iş dünyasından birbirinden değerli misafirleri ağırladı. 

Fikret Orman, Ebru Polat, Gökhan Tepe ve birçok ismin ödül sahibi olduğu etkinlikte iş dünyasınından da önemli isimleri yer aldı.

Organizasyonda emeği geçen isimlerden olan DenDen Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Köseoğlu, OGÜNhaber kameralarına verdiği röportajda sektördeki yeni faaliyetlerinden bahsetti. Yeni yıl dileklerini de belirterek herkes için güzel bir 2019 dileyen Köseoğlu, yat sektöründe yeni teknelerinin de yolda olduğunu ve bu sektörde daha da yükseleceğini iletti.

DENDEN DENİZCİLİK

2005 yılında Tamer Köseoğlu tarafından kurulan DenDen Denizcilik firması filosunu artırarak motoryat sınıfında, İstanbul Boğazı'nın profesyonel anlamda en iyi hizmet kalitesi ile en önde gelen Kurumsal firması.

Şirket, Türkiye Turizm Medya Grubu tarafından her yıl  düzenlenen ACE OF MICE ödülleri kapsamında 2015 EN İYİ DENİZ TAŞIMA FİRMASI”, "2016 EN İYİ ETKİNLİK TEKNESİ" ve "2017 EN İYİ ETKİNLİK TEKNESİ"  ödüllerine layık görülmüştür.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Seher emül 07.12.2018 01:03
Başarınızın temeli ni dilerim bende Kastamonu cideli olarak sizden ricam cideye bir işyerleri teksil gibi iş yerleri kurulsa şu İstanbul çilesinden kurtulsak fabrika lar olsa şartlar cok zorladılar ilkokul mezunu oldumuzdan iş bulmakta zorlanyoruz sevgiler