alexa verify
Siyaset / 03.02.2018 17:00

Terör sevicilere net mesaj

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatına karşı çıkan sözde aydınlara hitaben, "Biz bu ülkeyi sokakta bulmadık. Onun için de meydanı kanı bozuklara bırakmayacağız" dedi.

Bitlis’in ardından Batman’a geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada da partisinin İl Başkanlığı kongresine katıldı. Kongrede yaptığı konuşmada, teröristleri nefes alamayacak hale getireceklerini ifade eden Erdoğan, “Çünkü onların nefes alması demek, vatandaşımızın nefesinin kesilmesi demektir” ifadelerini kullandı.

Zeytin Dalı Harekatına karşı çıkan sözde aydınlara sert sözlerle yüklenen Cumhurbaşkanı, “Bu ülkede kimsenin terör seviciliği yapmasına izin vermeyeceğiz” dedi. Erdoğan, bu güruhun derdinin asla özgürlük ve barış olmadığını, bu kişilerin dertlerinin ellerinden alınıp halka verilen imtiyazlar olduğunu söyledi. Erdoğan, bu grubun terör saldırılarında şehit olan sivil, asker ve polis için hiç ses çıkarmadığını, terör mağduru insanların özgürlüklerini zerre umursamadıklarını anlatarak, "Biz bu ülkeyi sokakta bulmadık. Onun için de meydanı kanı bozuklara bırakmayacağız" diye konuştu.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.