alexa verify
Magazin / 24.05.2018 09:29

Wowwo'nun yeni reklam yüzü Sinan Akçıl oldu

'Al arabanı git' kampanyası ile herkesi araç sahibi yapmayı planlayan Wowwo basın ile tanıştı. Wowwo'nun reklam yüzü ise Sinan Akçıl oldu.

İkinci el otomobilde yeni bir çığır açan Wowwo 'Al arabanı git' kampanyasıyla basına tanıtıldı.

Açılış konuşmasını yapan Yeşil Holding Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil, her zaman yenilik peşinde olduklarını belirterek,   “Biz yeşil holding olarak hatta evveliyatında yeşil kundura olarak 70 yıllık mazisi olan bir firmayız. Her zaman yeniliğin peşinde olduk.Örneğin yeşil kundura bundan 50 yıl önce ilk yurt dışına ayakkabı ihracaatı yapan bir firmadır. Bulunduğumuz sektörlerde her zaman ilklere imza atmaya çalıştık.İnşaat sektöründe, enerji sektöründe bunun örneklerini verdik. Örneğin İstanbul'un tüm çöplerini elektrik enerjisine çeviren dünyanın en büyük 3. ve modern tesisi yine Yeşil Holding'in bi yatırımıdır.” diye konuştu.

HERKES ARAÇ SAHİBİ OLABİLİR

2. el araba alım satım sektörüne canlılık kazandırdıklarını ifade eden Yeşil sözlerini şöyle sürdürdü;
“Wowwo adını verdiğimiz firmamız otomotiv sektöründe bir ilke imza atarken aynı zamanda çok önemli bir ihtiyaca cevap vermeyi başarmıştır. Wowwo sayesinde herkes araç sahibi olabilir. Kredi skoru veya banka borcuna bakılmadan kefil aranmadan wowwo araçları vadeli olarak senet sistemiyle müşteriye satan bir kuruluştur. Ayrıca sattığı tüm ikinci el araçlara bir yıl 25 bin km garanti sunar. Bu şirketimiz sayesinde ikinci el otomotiv piyasasına canlılık kazandırdık binlerce insanı araç sahibi yaptık ve bundan gurur duyuyoruz. Bugün üzülerek izlediğimiz yatırımlarını yurt dışına yapmayı tercih eden bazı şirketlerden biri olmak yerine Türkiye'ye bu boyutta bi yatırım yapmaktan da ayrıca gurur duyuyorum. Sinan Akçıl'la olan iş birliğimizden ve kendisinin bize verdiği desteğinden dolayı da çok mutluyum ve kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah bu 2 reklam filminin devamını göreceğiz.”

YAKINDA HERKESİN ARABASI OLACAK

Wowwo’nun reklam yüzü Sinan Akçıl, Türk halkının en büyük sorunun kefil bulmak olduğunu belirterek,  “Araba almak artık hayal olmaktan çıkıyor bu benim için çok önemli.Türk halkının en büyük sorunu kefil bulmaktır.Burada kefil ve banka kredisi yok. Sadece insanlar aracını seçiyor ve belli bir peşinat ödedikten sonra kalanını taksitle ödeyebiliyor. Bu da araba alım satımını en az yüzde 10 bandında arttırıcak. Bu sebeple herkes Wowwo'dan rahatlıkla araç satın alabilecek. Bir Türkün böyle bir fikri bulması son derece önemli. Bu sistemin içinde olmaktan dolayı gurur duyuyorum.” diye konuştu.

​Video Çekim/Montaj : Fatih Mehmet Kayalı

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.