TIC HOLDING Header
  • USD 17.903
  • EUR 18.343
  • Altın 1029.397
  • BIST 100 2785.16
  • Sağlık

Burun Estetiği Ameliyatı

Tıp alanında rinoplasti olarak da bilinen burun estetiği doğrudan burundaki biçim bozukluklarının yok edilmesi amacıyla uygulanan cerrahi bir işlemdir.
Burun Estetiği Ameliyatı
Garanti kapsamında uygulanan bu işlemle birlikte daha ince uçlu ve estetikli bir burun elde edilir. Bu nedenle burun estetikleri bugün erkekler tarafından da tercih ediliyor. Bu uygulama üzerinden bireylerde daha yüksek özgüven elde edilir. Böylece iş ve sosyal hayatta daha başarılı olması sağlanır.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Merak edilen burun estetiği ameliyatı doğrudan ameliyathane ortamından uygulanan özel bir estetik işlemdir. Bu uygulama üzerinden kavisli burunlar yeniden şekillendirilir. Fakat ilk olarak burun estetiği fiyatları incelenmelidir. Güncel burun estetikleri fiyatlarının doktor klinikleri arasında farklılık gösterir. Bu nedenle en uygun fiyatlı estetik merkezinden rinoplasti ameliyatı yaptırılabilir.

Burun Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Burun estetikleri ameliyatları pratik bir şekilde yapılır. Çünkü burun estetiği ameliyatında bugün daha kaliteli tedavi teknikleri uygulanır. Böylece burun estetiği fiyatları sonrasında hastaların zaman kaybı yaşamaması sağlanır.

Burun estetikleri ameliyatı öncesinde burun yapısı ve oluşan biçim sorunu fiziksel olarak incelenir. Hemen akabinde burun kenarından kesiler açılarak buradan burun içerisine giriş yapılır. Böylece burun içerisinden özel bir kesi aleti üzerinden kemik ve dokularda törpüleme yapılır.

Burun Estetiği Ameliyatı Öncesi

Burun estetikleri ameliyatı öncesinde kaliteli bir uyku alınmalıdır. Bu kapsamda burun estetik ameliyat süresi daha kaliteli geçmesi sağlanır. Akabinde kullanılan tüm tıbbi ilaçlar konusunda ilgili doktora bilgi verilmelidir. Güncel burun estetiği fiyatları incelendikten sonra ameliyat randevusu doğrudan doktor sitesinden oluşturulmalıdır.

Burun Estetiği Ameliyatı Kimlere Uygulanır?

Burun estetikleri ameliyatı özellikle de burunda biçim bozukluğu olanlara, burun içindeki et parçası sebebiyle sağlıksız nefes alışverişi olanlara ve daha estetikli bir burun elde etmek isteyenlere güvenle uygulanır. Bu kapsamda burun estetiği fiyatları ayrıca beklentilere hitap eder.

Burun Estetiği Ameliyatı Sonrası

Burun estetikleri cerrahi girişimi sonrasında da dikkat edilmesi gerekenler söz konusudur. Ameliyattan ilk 30 gün boyunca burun tamponu doğrudan ameliyatı yapan doktor tarafından yerinden alınır. Sonraki 90 günlük zaman diliminde ise burundaki ödem ve morluklar etkisini kaybedecektir.

Bu kapsamda herhangi müdahale edilmemesi tavsiye edilir. Ameliyattan ilk 30 gün boyunca burun darbeler karşısında korunmalıdır. Bu süreç zarfında ayrıca duş alınmamalı ya da duş almak için ilk olarak ilgili doktordan onay alınmalıdır. Operasyondan sonraki 2 ay boyunca kesinlikle yüzüstü yatış pozisyonundan uzak durulmalıdır.

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiklerinde dikkat etmeniz gereken en önemli kriter burun estetiği fiyatları ucuz olmasıdır. Bugün birçok estetik ve plastik cerrahi merkezlerinde bu ameliyat türü yüksek fiyattan uygulanır. Bu da sizlerin ekonomik yönden dezavantajlı kalması demektir.

Burun estetikleri fiyatları da her yıl doğrudan güncellenir. Bu nedenle bu ameliyat türü fiyatları geçmiş senelere oranla bugün daha makul seviyeli fiyatlar üzerinden sunulur. Böylece hastalar ek ameliyat ücreti ödemeden rinoplasti tedavisi olabilir.

Estetik ve plastik doktoru üzerinden burun estetikleri güncel fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca doktor sitesinden bu ameliyat için hızlı bir şekilde randevu da alabilirsiniz. Burun estetiklerinin fiyatlarından memnun kalacağınız garanti edilir. Ayrıca ödemenizi ameliyat sonrasında nakit ya da tüm banka kredi kartlarınız üzerinden de yapabilirsiniz.

Rinoplasti ameliyatıyla daha genç bir yüze de sahip olabilirsiniz. Kusursuz bir şekilde biçimlendirilen burun yapısı beraberinde yüz bölgenizin de daha parlak olmasına destek olur. Burundaki biçim sorunları birçok bireylerde depresyona neden olabilir. Bu durum daha riskli sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle burun estetiklerinin yaptırılması tavsiye edilir.

Ayrıca bu ameliyat hakkında tüm merak ettiklerinizi de doktorunuzdan sorabilirsiniz. Burun estetikleri global anlamda uygulanır. Böylece bireylerin kendileriyle daha barışık olması sağlanabilir.
https://www.huseyinkandulu.com/burun-estetigi/ bilgi için hemen tıklayın.


Sponsorlu İçerik
*İçerik tanıtım yazısı olarak girilmiştir. OGÜNhaber editörlerinin bir müdahalesi bulunmamaktadır. Sağlık alanında bulunan bu içerik tavsiye niteliği taşımamaktadır.
Yorum Yazın