• Sağlık

Saç ekimi tedavisi

Saç ekimi fiyatları kişinin tedavisine göre farklılık gösterir. Bununla birlikte saç ekimi işlemi kellik sorunu ile karşı karşıya kalan kişilerin tedavisi sağlanır. Saç dökülmesi ile karşı karşıya kalan kişiler estetik bakımdan ve sosyal bakımdan son derece olumsuz etkilenir.
Saç ekimi tedavisi
Saç Ekimi Tedavisi – Dr. Hüseyin Kandulu

Saç ekimi fiyatları kişinin tedavisine göre farklılık gösterir. Bununla birlikte saç ekimi işlemi kellik sorunu ile karşı karşıya kalan kişilerin tedavisi sağlanır. Saç dökülmesi ile karşı karşıya kalan kişiler estetik bakımdan ve sosyal bakımdan son derece olumsuz etkilenir.

Saç Ekimi Nedir?

Saçlar gen stres kullanılan kalitesiz şampuan ve saç kremleri beslenme bozuklukları vitamin eksiklikleri gibi nedenlerin etkisi ile dökülür. Erkeklerde daha çok rastlanan bu durum estetik görüntü vermemeye başlar. Bu nedenden dolayı kişilere saç ekimi işlemi uygulanır. Saç ekimi işlemi ile kişiler çok daha sağlıklı saçlara kavuşabilir.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Kişiler saç ekimi fiyatları hakkında da detaylı bir araştırma yapmalıdır. Saç ekimi tedavisi olmaya karar veren kişilerin öncelikle dökülmemiş saçlarına analiz işlem uygulanır. Daha sonra kişide bulunan saç kökleri dikkatli ve teker teker toplanır.
Ardından birbirinden ayrıştırılır. Daha sonra ise kişiye oldukça dikkatli bir şekilde kanal açma işlemin uygulanır. Açılan kanallara toplanan saç kökleri yerleştirilir ve saç ekimi işlemi tamamlanmış olur.

Saç Ekimi Kimlere Uygundur?

Saç ekimi tedavisi olacak kişiler bu tedaviye engel herhangi bir sağlık sorunun olmayan kişilerdir. Doktorlar tarafından belirli test ve işlem Sonrası tedaviye engel herhangi bir durum var ise Tedavi sonraya ertelenir. Bununla birlikte çocuk ve yaşlı kişilere saç ekimi tavsiye edilmez. Bununla birlikte saç ekimi fiyatları kişinin klinik ve tedavi yöntemine göre farklılık gösterir.

Safir ekimi Temel Aşamaları

•Safir saç ekim tedavisi için öncelikle kişilerde bulunan saç kökleri çapı sekiz milimetre olan uç yardımı ile toplanır.
•Daha sonra safir yardımı ile mikro kanallar açılır. Açılan kanallar saç kökleri ile aynı boyutta olur.
•Daha önceden toplanan saç kökleri açılan bu kanallara yerleştirilir ve safir saç ekimi işlemi tamamlanmış olur.

Safir Ekimi Öncesi

Kişilerin ihtiyaç duyduğu tedavilerden biri olan safir saç ekimi öncesi dikkat edilmesi gereken belirli hususlar bulunur. Kişi bunlara dikkat ederek daha sağlıklı bir tedavi süreci geçirebilir. Safir saç ekimi tedavisi olmaya karar veren kişiler tedavisi öncesinde sigara kullanımına son vermelidir. Aynı zamanda kafein içeren gıdalardan da uzak durarak tedaviye geniş yakalı giysi ile gitmelidir.

Safir Ekimi Sonrası

Uygulanan safir saç ekimi tedavisi sonrası kişi hemen taşıt kullanımına kalkışmamalıdır. Aynı zamanda tedavi sonrası kişinin saçı kabuklanabilir. Günde bir defa banyo yaparak kabuklanmaya son verebilir.

Dhi Saç Ekimi Nedir ve Nasıl Yapılır

Dhi saç ekimi olacak kişilerin öncelikle var olan saçlarına analiz işlemi yapılır. Daha sonra kişide bulunan saç kökleri choi adı verilen özel bir kalem ile toplanır ve toplanan saç kökleri birbirinden ayrıştırılır. Dhi saç ekiminde herhangi bir kanal açma sorunu bulunmaz. Bununla birlikte ucu ince olan kalem ile kişinin saç kökü kalem içine girdirilir ve arkasında bulunan aparata basılarak saç kökü kişinin deri içine yerleştirilir.

Dhi Saç Ekimi Kimlere Uygulanır

Uygulanan Dhi saç ekimi tedavisi olacak kişiler öncelikle belirli test ve tetkiklere tabi tutulur. Ardından kişide bu tedaviye engel herhangi bir olumsuzluk yok ise tedavi olabilir. Bununla birlikte Dhi saç ekim tedavisi bebek ve yaşlı kişilere uygulanması tavsiye edilmez.

Dhi Saç Ekimi Fiyatları

Kişilerin ihtiyaç duydukları dhi saç ekimi tedavisi ile birlikte kişiler istedikleri saç görünümüne kavuşabilir. Dhi saç ekimi tedavisi olacak kişiler öncelikle detaylı ve kapsamlı bir araştırma yaparak istenilen özelliklere sahip doktor adayı bulmalıdır.

Ardından bunlar arasından en uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet seçeneği sunan tercih edilmelidir. Bununla birlikte dhi saç ekimi tedavisi fiyatlarını etkileyecek bir diğer konu ise kişinin Tercih etmiş olduğu klinik ve tedavi yöntemidir.Sponsorlu İçerik

*İçerik tanıtım yazısı olarak girilmiştir. OGÜNhaber editörlerinin bir müdahalesi bulunmamaktadır. Sağlık kategorisinde yayınlanan bu içerik bir tavsiye veya yönlendirme niteliği taşımamaktadır.
Yorum Yazın