alexa verify

Bakan Sarıeroğlu Afrin gazisi Aytekin'i evinde ziyaret etti

Bakan Sarıeroğlu Afrin gazisi Aytekini evinde ziyaret etti
Giriş Tarihi: 11.03.2018 15:15 596 Okunma 0

Bakan Sarıeroğlu, Sivas'taki Afrin gazisi Uzman Çavuş Hakkı Aytekin'i evinde ziyaret etti.

Haber: Anadolu Ajansı - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesinde teröristlere yönelik sürdürülen Zeytin Dalı Harekatı'nda yaralanan Uzman Çavuş Hakkı Aytekin'i evinde ziyaret etti.

Çeşitli ziyaretler ve programlara katılmak üzere Sivas'a gelen Sarıeroğlu, ilk olarak, Zeytin Dalı Harekatı'nda yaralanan, evli ve 1 çocuk babası Uzman Çavuş Hakkı Aytekin'in Örtülüpınar Mahallesi'nde bulunan evine giderek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Basına kapalı gerçekleşen ziyarette, Sarıeroğlu, gazinin 1,5 yaşındaki kızı Berra Nur Aytekin ile yakından ilgilenerek oyuncak verdi.

Kadın polis adaylarıyla bir süre sohbet etti

Daha sonra İnönü Bulvarı üzerinde bulunan esnafı ziyaret eden Sarıeroğlu, bir lokantada dönerin tadına baktı. Bir esnaf Bakan Sarıeroğlu'na üzerinde ismi yazılı kemikten yapılan tarak hediye etti.

Ziyaretleri sırasında karşılaştığı Sivas Polis Meslek Eğitim Merkezi'nde eğitim gören Afgan kadın polis adaylarıyla bir süre sohbet eden Sarıeroğlu, Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan bazı tarihi eserleri de gezdi.

Ziyaretlere, Sivas Valisi Davut Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın, AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin ve diğer il protokolü üyeleri de katıldı.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90