alexa verify

Bu fotoğraf HDP'li vekilleri rahatsız etmiyor mu?

Bu fotoğraf HDPli vekilleri rahatsız etmiyor mu?
Giriş Tarihi: 30.07.2015 16:49 Güncelleme Tarihi: 30.07.2015 16:57 0

Bülent Arınç'ın dünkü konuşmasında yaptığı çıkış, oturumu yöneten CHP Milletvekili tarafından normal karşılansa da HDP'li vekiller tarafından kadına hakaret olarak yorumlanmıştı.

Sabah'ın haberine göre; AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, PKK'lı Duran Kalkan'ın Kandil'de çekildiği iddia edilen fotoğrafları üzerinden HDP'li milletvekillerine bazı hatırlatmalarda bulundu.

İŞTE AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ MEHMET METİNER'İN HDP'Lİ VEKİLLERİ KIZDIRACAK O AÇIKLAMASI

Bu fotoğraf sahte değilse şayet tam bir utanç abidesi. Bu bir sevgi gösterisi değil, başka bir şey. Dün mecliste kandan beslenen terör örgütüne arka çıkan bir HDP 'li kadın vekile saygısız çıkışından dolayı "Hanımefendi sus!" dediği için Bülent Arınç'a karşı kıyamet koparan HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan'a bu fotoğrafı göstermek lazım. Onun yorumlaması daha anlamlı olur. Gerçek olup olmadığını bilmediğim bir fotoğraftan hareketle başkaca yorumlar yapmayı doğru bulmam.

YAŞLARI KÜÇÜK O KIZLAR İÇİN BİR ŞEY DEMEYECEK MİSİNİZ?
O kısmıyla ilgili konuşmam ama Pervin Buldan'a sormak isterim: Yaşları küçük bu kızlar için birşey demeyecek misiniz? Bu küçük yaştaki kızların birer ölüm makinesine dönüştürülmeleri sizi rahatsız etmiyor mu? Bir anne olarak vicdanınız elveriyor mu? "PKK bir özgürlük hareketi" diyen siz acaba PKK karşısında özgür müsünüz?

HADİ ÖZGÜRSENİZ BİR ÇİFT LAF EDİN!
Hadi özgürseniz bir çift laf ediniz de görelim? Pervin hanım siz ilke nedir biliyor olsaydınız ve sahiden kadın haklarından yana olsaydınız dün mecliste Partimizin bir kadın milletvekiline " Vır vır vır ediyorsunuz, kadınlığından utan!" diye bağırırken Arınç'a o tepkiyi koyacak yüz bulamazdınız kendinizde. Konuşmadan önce aynaya bakınız ve Kandil'deki yanlışları da eleştirme cesaretini gösteriniz.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Mahir serifoglu 15.05.2019 03:46
Tmm bu fotoğraf yanlış katılıyorum.peki soruyorum size kuran kursunda tecavüze uğrayan 43 çocuğun vebalı kimde birde sapıklıkla mücadele yasası meclisten niçin gecmefi.omu rezalet bu resimi
Atlas Global haber detay altı 620x90