alexa verify

O paylaşımla ilgili konuştu

O paylaşımla ilgili konuştu
Giriş Tarihi: 10.01.2018 14:46 Güncelleme Tarihi: 10.01.2018 15:03 0

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 'Maltepe Belediye Başkanı’nın fotoğrafını görünce içim sızladı başka bir şey söylemem mümkün değil' dedi.

Haber: İhlas Haber Ajansı - CHP Grup Başkanvekili Özel, CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir ve Sezgin Tanrıkulu ile birlikte Parlamento Muhabirleri Derneği’ni ziyaret etti.

Özel, gelecekte OHAL’siz, demokratik, basın özgürlüğünün önündeki engellerin kaldırıldığı yıllar diledi.

Tanrıkulu ise OHAL’siz demokrasinin haber alma özgürlüğünün olduğu bir Türkiye oluşturma emeklerinden dolayı gazetecilere teşekkür etti. Tanrıkulu, "Bir medya sahibi oldum, ağır ortam nedeniyle kendi medyamızı oluşturmaya çalışıyoruz. MST TV, Mustafa Sezgin Tanrıkulu TV, aynı zamanda mağdurların televizyonu" ifadelerini kullandı.

Özel, Bahçeli’nin siyaseti karikatüre ettiğini söyleyerek, "Demirel dedi ki, ’siyasette bir gün uzun zamandır’ dedi Bahçeli’nin 6.5 yıl kısa zamandır tarif ettiğini görüyoruz, bir buçuk yıl önce biri ’kan emici vampir’, diğeri soyla sopla ilgili hakaret eden biri. ’6.5 yıl daha destek olacağım’ diyor. MHP kurultayı için de ’Genel Başkan adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ demesi bizi şaşırtmaz" şeklinde konuştu.

CHP Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğrafıyla ilgili olarak Özel, "Maltepe Belediye Başkanı’nın fotoğrafını görünce içim sızladı. Başka bir şey söylemem mümkün değil" dedi.
 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90