alexa verify

Adayı hep birlikte yıktık

Adayı hep birlikte yıktık
Giriş Tarihi: 12.02.2018 17:42 648 Okunma 0

Galatasaray'ın efsane başkanlarından Faruk Süren gündemde olan konularla ilgili açıklamalar yaptı.

Haber: Fatih Mehmet Kayalı - Faruk Süren, Dursun Özbek sonrası kulübün durumunu değerlendirdi.

Fatih Terim'in şampiyonluk şansını arttırdığı söyleyen Süren Galatasaray adasını hep birlikte yıktıklarını söyledi.

ADAY OLMAYI HİÇ DÜŞÜNMEDİM

"Ben Galatasaray'da görevimi yaptım. Hala yoğun bir şekilde ilgileniyorum. Galatasaray benim için bir yaşam biçimi. Fakat aday olmayı hiç düşünmedim. Mali yapıyla veya problemlerle ilgili değil bu. Dursun Özbek'ten mali yapıyı düzeltmesini bekledik ama gördük ki işler daha kötüye gitmiş. Ani bir kararla baskın seçim yapıldı. Bu karar toplumu rahatsız etti. Mustafa Cengiz'i kutluyorum, kendini ortaya attı. Şimdi kendisinden Mayıs'ta seçim yapmasını bekliyoruz. Bunun sözünü vermesi zaten seçilmesindeki en büyük tılsımdı. Galatasaray toplumu emrivakiye gelmez."

FATİH TERİM İLE ŞAMPİYONLUK ŞANSIMIZ ARTTI

"Fatih Terim'in getirilmesi çok isabetli bir karar. Fakat bu sezon başında da yapılabilirdi. Tudor'da ısrar etmek hataydı. Galatasaray'ı çalıştırabilecek seviyede değildi. Dursun Özbek kendisini kurtarmak için Fatih Terim'i getirdi. Ona inandığı için değil. Ama çok iyi oldu. Fatih Terim ile şampiyonluk şansımız biraz daha arttı."

ADAYI HEP BİRLİKTE YIKTIK

"Galatasaray Adası ne oldu? Hepimiz unuttuk. Adayı yıktık! Dursun Özbek yönetimi müracaat etti ve oradaki işletmeciyi çıkaramadıkları için yıktırma kararı aldırdı. Dünyanın herhangi bir yerinde böyle bir Ada var mı? Ortasından deniz geçen İstanbul'un göbeğinde bir adanız vardı. Bunun parayla karşılığı yok. Herhangi bir kulüp böyle bir şeye sahip miydi?"

FİKRET ORMAN MÜTHİŞ BİR BAŞARI ELDE ETTİ 

"Fikret Orman'ı takdir ediyorum. Çok güzel şeyler yaptı. Devletin de yardımıyla stadı orada yapabilmek müthiş bir başarı. Ayrıca Beşiktaş'a bir hava kazandırdı."

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
wowwo haber detay altı 620*90