alexa verify

Başkan Arı, altyapı seçmenlerinde geleceğin yıldız adaylarıyla buluştu

Başkan Arı, altyapı seçmenlerinde geleceğin yıldız adaylarıyla buluştu
Giriş Tarihi: 13.07.2019 10:37 0

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Nevşehir Belediyespor seçmelerine katılan çocuklarla forma dağıtarak onlarla birlikte futbol oynadı.

Haber: - Nevşehir’de geleceğin genç futbol yıldızlarını keşfetmek amacıyla düzenlenen futbol seçmeleri Nevşehir Belediyespor Nar Tesislerinde yapıldı. Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın da izlediği seçmelere Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü Yaz Spor Okullarında eğitim gören öğrencilerin yanı sıra 9 yaş ve üzerinde çok sayıda çocuk ve genç katıldı. Etkinliğe aileleri ile birlikte gelen ve büyük heyecan yaşayan gençlere forma dağıtan Belediye Başkanı Rasim Arı, onlarla birlikte futbol oynadı. Gençlerin büyük ilgi gösterdikleri Başkan Arı, onlarla tek tek ilgilenerek fotoğraf çektirdi. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin, mutlaka Nevşehir’de sporun bir dalıyla uğraşmasını arzu ettiklerini belirten Başkan Arı, gençleri hayata hazırlamanın en güzel yolunun spordan geçtiğini vurguladı.
Nevşehir Belediyesi tarafından açılan Yaz Spor Okullarının gençlerin yeteneklerini ortaya çıkartmaları, sağlıklı bireyler olmaları ve geleceğe umutla bakabilmeleri için bir fırsat olduğunu kaydeden Arı, aileleri çocukları spor kurslarına yönlendirmeleri çağrısında bulundu.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90