alexa verify

BESİAD Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti

BESİAD Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti
Giriş Tarihi: 06.12.2018 01:25 Güncelleme Tarihi: 06.12.2018 03:24 0

Beşiktaşlı Sanayici ve İş Adamları Derneği Olağan Kurul toplantısı Kalamış'ta bir restoranda gerçekleşti. Dernek Başkanı Cengiz Aygün, 2019 yılının çok daha verimli geçeceğini söyleyerek 'BESİAD ismini çok daha fazla duyacaksınız' dedi.

Kalamış'ta bir restoranda gerçekleşen BESİAD toplantısı öncesinde şehitlerimiz ve Beşiktaş'a hizmet etmiş merhum büyüklerimiz için bir dakikalık saygı duruşu gerçekleştirildi. Divan Kurulu Başkanlığına seçilen Yahya Kurt'un konuşmalarıyla başlayan toplantı daha sonra yeni yönetim kurulunun seçilmesi ile devam etti.

Beşiktaşlı Sanayici ve İş Adamları Derneği Olağan Kurul toplantısında yapılan seçimde; Cengiz Aygün yeniden Dernek Başkanı seçilirken Ferhat Pazarbaşı'nın Başkan Yardımcılığı görevine devam etmesine karar verildi. (Denetim Kurulu Başkanı Bünyamin Ercan Erdoğan, Sayman Ercüment Nefesoğlu)

Beşiktaş Divan Kurulu üyesi ve BESİAD Dernek Başkanı Cengiz Aygün, 2018 yılında yapılan başarılı etkinlikleri kutlamak ve yenilerini katmak adına BESİAD ailesi olarak bir gün düzenlemeyi önerdi. Verilen karar ile 22 Aralık günü 500 kişilik katılım ile Yılbaşı Balosu düzenlenmesi, kültür faaliyetlerine destek olunması adına değerli Beşiktaşlı sanatçılardan oluşan bir komite kurulması kararlaştırıldı.

2018 yılında yaklaşık 1000 adet Beşiktaş forması dağıtan BESİAD, bu sayıyı 2019 yılında iki katına çıkararak Türkiye'nin her yanına dağıtma kararı aldı. Ayrıca birçok ilde BESİAD şubesi açılması kararlaştırıldı.

Özellikle Anadolu'daki gençlerimize Beşiktaş'ı daha çok sevdirmek ve ihtiyacı olan kişilere yardım edebilmek amacı ile 2018'de yapılan yardımları önümüzdeki sene daha da arttırılması gerektiğini belirten Aygün, 2019 yılının çok daha verimli geçeceğini, BESİAD aracılığı ile Beşiktaş'ın iş dünyasında ve vatandaşlar tarafında daha çok destekleneceğini belirtti.

Derneğin toplantısı esnasında bir ödül töreninde bulunan Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, etkinlik sonrasında OGÜNhaber muhabirleri aracılığı ile Beşiktaşlı Sanayici ve İş Adamları Derneği derneğine selamlarını iletti.

Gerçekleşen Derneğin Olağan toplantısı; 
Açılış, yoklama, Genel Kurul Divan Başkanlığı'nın Seçimi, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması, Yönetim Kurulu Başkanı'nın konuşması, Faaliyet ve Denetim Raporu'nun okunması, Tahmini Bütçenin görüşülmesi ve kabulü, Dernek Organlarının asil ve yedek üyelerinin seçimi, Dilek ve temenniler ve Kapanış olarak yapıldı.SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90