• Spor

Gün Medya Grup, Kırklarelispor'un isim sponsoru oldu - GMG Kırklarelispor

TFF 2.Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Kırklarelispor ile Gün Medya Grup arasında yapılan sponsorluk anlaşması sonrası Kırklarelispor'un ismi GMG Kırklarelispor olarak değişiyor.
Gün Medya Grup, Kırklarelispor'un isim sponsoru oldu - GMG Kırklarelispor
TFF 2.Lig Beyaz Grup temsilcisi Kırklarelispor değişime gidiyor.

Kulüp isminde değişikliğe giden Kırklarelispor, bir süre önce GMG Kastamonuspor'a isim sponsoru olan Gün Medya Grup ile anlaşmaya vardı.

Yapılan anlaşma sonrası Kırklarelispor'un yeni ismi GMG Kırklarelispor olarak değişecek.

GMG Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Kırklarelispor olarak sezon sonuna kadar Gün Medya Grubu ile isim sponsor anlaşması imzaladık. Desteklerinden dolayı GMG Onursal Başkanı Sayın Cengiz Aygün'e teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.

10 haftası geride kalan TFF 2.Lig Beyaz Grup'ta Kırklarelispor 2 galibiyet, 4 beraberlik, 4 mağlubiyet ile 14'üncü sırada yer alıyor.


"GMG KASTAMONUSPOR'UN ARTIK KARDEŞ TAKIMI VAR"

Gün Medya Onursal Başkanı Cengiz Aygün, Kırklarelispor ile yapılan isim sözleşmesi sonrası "GMG Kastamonusporumuz'un artık kardeş takımı var. Gün Medya Gurubu bundan sonra Kırklarelispor'un da isim sponsoru oldu. Önümüzdeki haftadan itibaren 2. lig temsilcisi Kırklarelispor artık GMG Kırklarelispor olarak ismini değiştirdi. Bu konuda bizi Kırklareli fahri hemşerisi yapan Kırklareli spor Başkanı Volkan Can’a değerli oğlum kardeşim Kırklareli aşığı Erçağ Çalışkan’a tabiki Gün Medya Yönetim Kurulu başkanımız kardeşim Celalettin Aygün ve yeğenim Emre Aygün’e teşekkürü bir borç bilirim. Bundan sonra GMG Kırklarelispor'umuzada başarılar diliyorum, gönlümüz onlarla..." dedi.

Yorum Yazın
  • Haşim özgül
    Hayırlı olur inşallah herkese..🤲🤲🤲