31.10.2017 01:29 Güncelleme Tarihi: 12.11.2017 04:53 13598 Okunma

Cihad edin ey Müslümanlar!

Cihad edin ey Müslümanlar!

Biz bu sözü sürekli olarak boşuna söylemiyoruz. Müslümanlık; şekil dini değil, şuur dinidir. Şekilciliği bırakıp şuurumuzu açmaya ve beslemeye gayret etmeliyiz.

1897 Theodor Herzl liderliğinde 1. Dünya Siyonist Kongresi'nde, nice kirli planın temeli atıldı. Müslümanlığı asimile edip İslamiyet'i yok etmek üzere ant, bu konferansta içildi. Hedeflere ulaşmak için de canla başla hala çalışılıyor. Planları bir piramit misali en tepedeki kapsamlı amaçtan zemine doğru detay detay inmekte olup sekteye uğrasa da gündemlerinden kalkmaz. Bu düzeni bozacak tek adam vardı, o da merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan'dı. Günümüze kadar da Necmettin Erbakan gibi siyonizmin yollarına etkili taş koyan olmamıştır. Şimdi Allah'ın izni ile oğlu Fatih Erbakan, bayrağı babasından devraldı. 
 
Eski İsrail Başbakanı Ariel Şaron'un şu sözünü hatrlatmak isterim; "Erbakan yarım dönem iktidarda kaldı, biz planlarımızı 10 yıl erteledik... Eğer bir dönem iktidarda kalsaydı biz, planlarımızı tamamen unutmak zorunda kalacaktık"(1997)

Dünyada nerede bir kan aktığını görüp sahibine baksak, Müslüman çıkıyor... Neden? Çünkü biz Müslümanlar, çeşitli stratejiler ile yok edilmeye çalışılıyoruz. Uyanık olmamız lazım. Bir insan, hiçbir şey bilmese de sadece şu bilgileri idrak edip buna göre hareket etse bile çok etkili bir iş yapmış olur ki biz, dilimizin kalemimizin yettiğince uygun şekli ile birçok şeyi anlatmaya çalışıyoruz. 

Kuruluşundan bu yana zaten cihad ve ümmet zihniyetinden epeyce uzak tutulan Suudi Arabistan, daha kötü bir evreye giriyor; Ilımlı İslam! Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman; tamamen ABD güdümlü hareket edip siyonizme maşa olma görevini hızla yürütüyor. 

Nedir peki bu Ilımlı İslam?
Siyonist Irkçı Emperyalizm'in asırlardır İslamiyette oluşturmaya çalıştığı Müslümanlık şekli; "Biz siyonistler olarak Allah'ın emirlerini, İslam'ı ve değerlerini alaşağı edelim, dünyaya istediğimiz gibi yön verip istediğimiz düzeni getirelim, sizi de arada öldürelim, etnik temizlik yapalım, nerede bir Müslüman varsa zulmedip canını alalım, istediğimiz yeri işgal edelim.
Siz Müslümanlar ise namaz kılın, oruç tutun, camiye gidin, hacca gidin, zekat verin ama sakın ha bizim bu işlerimize karışmayın. Siz sadece ibadetinize bakın."


İşte siyonizm, bize asırlardır hep bu kör yaşayışı aşılayıp alıştırmaya çalışıyor. Müslümanlığın gerekleri bunlar mıdır? Allah, Kitabı'nda ne diyor? Hz. Muhammed (sav) nasıl yaşamış, neler yapmış? Bütün peygamberler, halifeler, Sultan Abdülhamit nasıl, ne için mücadele etmiş. Necmettin Erbakan, bir bak neler yapmış. Şuurun açık mı ey insanoğlu  !

Bir metrelik örtü siyonizmi korkutmaz, ama şuur korkutur. Ilımlı İslam, bütünen masonik ve misyonerlik kapsamında olan kirli bir projedir. Dinler arası diyalog da Ilımlı İslâm adı altında gelişen, İslam'ı diğer dinlerden aşağı tutma algısı idi. Türkiye'de bu kirli strateji dikişi bir şekilde tutmadı. Şimdi bu durum, Suudi Arabistan'da denenecek. 

Bu işin, sizi bizi yok ! Çünkü amacımız tüm insanlığın kurtuluşu iken hele de İslamla şereflenen ülkelerin, bu tür yanlışların ardına düşmesi, çok acı. Arabistan, üzülerek söylüyorum ki bayrağında bulunan Kelime-i Tevhid'in daha da dışına çıkacaktır. Gelecek zamanda; ılımlı islamla alakalı türlü saçmalıklara şahit olacağız. Biz; bıkmadan, usanmadan doğruları anlatmaya devam edip kurtuluş yolu için mücadele etmeliyiz.

İnsanlık için tek kurtuluş yolu ise Milli Görüş'tür. Adil Düzen ve İslam Birliği'dir. Ben inanıyorum ki ümmet olarak hepimiz, Milli Görüş çizgisinde toplanacağız. 

Çünkü Milli Görüş, Milletin Görüşüdür!  Cihad edin Ey Müslümanlar!