T.C. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve bu ülkenin düşmanı gösterilen Fenerbahçe..

Değerli okurlar, sevgili futbolseverler; hafta içi Kadıköy'de bir maç oynandı, daha doğrusu oynanamadı.
T.C. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve bu ülkenin düşmanı gösterilen Fenerbahçe..
Maç yerine senaryosu yazılmış bir oyun sergilendi tüm Türkiye'nin önünde!..

Maçın 57.dakikasında Şenol hoca kafamda birşey yok diyerek buz tedavisini reddediyor, koşar adım içeri giriyor. 

İçerde kim ne yaptı ise sedye ile hastaneye kaldırılıyor, başına 5 dikiş atılıyor..  Doktor olmasak da çocukken çok kafamız yarıldı ama kan görmediğim kafa yarığına hayatımda hiç rast gelmedim ve duymadım. Yinede buradan Geçmiş olsun diyorum Şenol Güneş'e.. Maç 0-0 devam ediyor daha ilk dakikalarda herşey o kadar açık görünüyordu ki, ikili mücadeleye giren Beşiktaş'ın dünyaca ünlü futbolcuları saçını başını tutarak kendini yere atıyor.. Mücadelenin tekrarına baktığımızda kendini yalandan yere attıkları da çok net görülüyor..

Beşiktaş korner atışı kullanacak, ilk maçtan sabıkalı, ama dünyanın en efendi en sakin futbolcusu (!) Quaresma, yabancı madde geldi diye atışı kullanmıyor, onun yerine Fenerbahçe'nin en az Alex kadar değer verdiği efendi ve ahlaklı (!!) eski bir futbolcusu koşa koşa geliyor korner kullanmaya.. Bu Caner efendi ortamı sakinleştirmek adına güya oraya koşuyor.. (asıl amaç seyirciyi iyice galayana getirmek) Fenerbahçe taraftarının Caner için neler düşündüğünü herkes biliyor.. Halbuki buna gerek yokmuş, çünkü herşey o kadar iyi organize edilmiş ki korneri Beşiktaş'ın en sakin topçuları Atiba veya Babel kullansa yine o bölgeye yabancı cisimler gelecekti..

Bu benim düşüncem olmakla birlikte aynı zamanda Ükemizin Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’nında açıklaması. Bu ülkede her türlü istihbarata ilk ulaşabilen bir insan, bu olaya kumpas var dedikten sonra daha ne konuşulur veya ne söz söylenebilir bilemiyorum.. Sözün bittiği yer "Kumpas"…

Ülkemizde Fenerbahçe nefreti taşıyan herkese şu soruyu sormak istiyorum: 

O nefret ettiğiniz Fenerbahçe olmasaydı bugün belkide üzerinde yaşadığımız bu topraklar düşman işgali altında kalmıştı.. Birazcık hafızanızı tazeleyin ve hatırlayın 15 Temmuz da olanları.. Bu ülkenin evlatları üzerine F16'lar la bomba yağdırmışlardı FETÖ’nün köpekleri.. 15 Temmuz Operasyonunu yapan FETÖ köpeklerini ilk ifşa eden 2010-2011 yılında yine Fenerbahçe kulubü olmuştu..

Bu ülkenin Cumhurbaşkanı demokratik bir şekilde birçok seçim kazanıyor belki onlarca.. Yani 2002 yılından beri girdiği bütün seçimleri açık ara kazanmasına rağmen onu seçenler haricindeki bütün insanlar bizzat Tayyip düşmanlığı yapıyor.. Bu düşmanlığı yapanlar sadece bir parti değil. MHP haricindeki bütün partiler Tayyip olmasında ne olursa olsun konumuna getirdiler kendi ortamlarını.. Şimdi Fenerbahçe BJK maçıyla siyaset ve Cumhurbaşkanımızı ne alakası var diyeceksiniz?

Birbirlerine o kadar çok benziyor ki;

Fener taraftarının haricindeki ülkenin bütün renkleri, Fenerbahçe olmasında ne olursa olsun durumunu yaşıyorlar kendi dünyalarında yıllarca.. Bunun sebebi nedir diyecek olursanız tabiki birçok nedeni var. Ancak en önemli nedeni başka bir Fenerbahçe yok, Başka bir Tayyip Erdoğan yok… Kısacası Büyük kıskançlık..

Fenerbahçe kulübü son 10 yıldır kendini yönetenler tarafından iyi korunamıyor ve müdafası iyi yapılamıyor. Tabi bu boşluğu gören kumpascılar fırsatı çok iyi değerlendirip Fenerbahçe'ye özellikle finalleri zehir ediyorlar.. Özellikle finaller diyorum. Çünkü bir taraftan da finale kadar gelmesini istiyorlar. Eğer yarı final veya finale kadar gelemez ise bizim ülkemizde Sporun izlenmeyeceğini çok iyi biliyorlar.. Fenerin adını kullan her türlü reytingi yap her türlü kazancı sağla ama başarıya gelince kumpas ile pis ilişkiler ile başarılı ol.. Bu mudur hak bu mudur adalet..

Bu ülkede 15 Temmuzdan sonra birçok bilinmeyenin günyüzüne çıkmasına rağmen bazı kesimler ısrarla şike diyor, kupa diyor, UEFA diyor.. Ben şunu anlamakta zorlanıyorum. FETÖ olayı net bir şekilde ortaya çıkmışken acaba şunumu demek istiyorlar? FETÖ olayı diye birşey yok! Bunların hepsi yalan, dolan.. Ülkenin Cumhurbaşkanı ve tüm yöneticileri yanlış bilgi aktarıyorlar! Hapisteki emniyet müdürleri savcılar hakimler, kaçak olan ve yakalama emri çıkarılan bütün emniyetçiler savcılar ve hakimler haklı. Böyle bir iddiada bulunmakla şike demek, kupa demek aynı şeydir.  

Savcılarımızın, bu söylemleri ısrarla dile getirenler hakkında gerekli işlemleri yapmaları konusunda daha da hassas davranmaları gerektiğini düşünenlerdenim..

Sevgi ve saygılarımla..

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Gün Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Yorum Yazın