Minik Kuş

Minik Kuş

Hakkında

Kendine has teknikleriyle ulaşılması zor bilgilere ulaşarak anahtar deliği haberleri adı altında okurlarına sunan Minik Kuş, yeri gelir bir işadamının, yeri gelir bir siyasetçi veya sanatçının anahtar deliğinden girerek, okurlarını gizemli olaylar hakkında bilgilendirir.

Minik Kuş kendisinin haricinde Minik Kuş Ekibinde bulunan yardımcı kuşlarında araştırıp, getirdiği haberlere sayfasında yer verir.

Cesareti ile her zaman tanınan Minik Kuş, her gördüğü bilgi ve belgeyi de okurlarıyla paylaşmaz. Görülen ve duyulan bir haber malzemesinin mahremiyet ve özel hayata saygılı olmasına dikkat eden Minik Kuş, Basın Meslek İlkelerinden de asla taviz vermez. Manevi değerlere her zaman saygılı olan Minik Kuş, Kamu yararı için cesaret örneği gösteren birçok habere de imza atmıştır.
 
Toplam 2780 yazı listeleniyor
 • Tavlada rakip tanımıyorum

  Marmaris’te Minik Kuş Ekibi ile görüşen ünlü sanatçı Emel Müftüoğlu, “Genellikle ayakkabısına ve çantasına tavla oynadığım için çok uzun yıllardır ayakkabıya çok az para veriyorum. Tavla bir bakıma geçim kaynağım gibi oldu. Turnuvalarda falan herkesin korkulu rüyasıyım” diyerek konuşmuş.

 • Dostlarıyla çıkardığı albüm tam not aldı

  Minik Kuş ile görüşen Can Bonomo yeni çıkan albümü ile ilgili açıklamalarda bulunmuş.

 • Hande Yener dansçılarıyla konseri renklendirdi

  Ünlü popçu Hande Yener’in sahne aldığı İzmir’de düzenlenen halk konserine 55 bin kişi katılmış. Yener, performansıyla izleyicileri büyülemiş.

 • Türkiye'nin en güzel kadınları hep esmer olur

  Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Marmaris'te verdiği konserde hayranlarına unutulmaz bir performans sergilemiş. İki dansçının eşlik ettiği Ortaç zaman zaman hayranlarıyla sohbet etmiş.

 • Bizler hayatın gerçek kahramanlarıyız

  Minik Kuş Ekibi ile görüşen şarkıcı Ebru Yaşar, kadın ve erkeğin eşit olmadığı yönündeki sözleri konusunda açıklama yapmış.

 • Rap müzik zirveye koşuyor

  Müzik piyasasına her gün yeni bir ismin katıldığını söyleyen şarkıcı Burak King, “O kadar çok şarkı ve yeni isim çıkıyor ki 6 ay yeni bir şarkı yapmasanız geride kalıyorsunuz, o yüzden de gece gündüz çalışıp yeni bir şeyler üretiyoruz" diyerek konuşmuş.

 • Türk sineması için futbol hayatına ara verecek

  Bir film projesi için Türkiye'ye gelen Ünlü İranlı model ve futbolcu Hossein Dadashzadeh, Minik Kuş Ekibine açıklamalarda bulunmuş. Adı şimdilik bilinmeyen yapımda başrolde yer alacak imiş.

 • Kaya mezarlar gün yüzüne çıkarılıyor

  Minik Kuş Ekibi, Hatay'ın Altınözü ilçesindeki Yunushan Gelinler Dağında Roma Nekropolü ve Kaya Mezarları'nda devam eden kazı çalışmalarına katılmışlar.

 • Kalben sahnede zamanı durdurdu

  Kendine özgü şarkıları ve yorumuyla müzik piyasasının başarılı isimleri arasında yer alan Kalben, İKÜ Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde sevenleriyle buluşmuş.

 • İrem Derici çok hüzünlü anında Meftun'u seslendirmiş

  Kısa sürede yakaladığı başarılarla müzik dünyasının en başarılı kadın vokallerinden biri olmayı başaran ve kısa bir süre önce 'Meftun' adlı yeni yayınlanan teklisi ile bir kez daha kalplere girmeyi başaran İrem Derici, Minik Kuş Ekibine Meftun adlı şarkısı ile alakalı açıklamalarda bulunmuş.