Mücahit Ak

Mücahit Ak

Ayvatoğlu'nu tanımayanlar Peker'e cevap bile veremediler!

Ayvatoğlu'nu tanımayanlar Peker'e cevap bile veremediler!
Geçtiğimiz günlerde Kürşat Ayvatoğlu isimli bir gencin, aracında madde kullanırken görüntüleri ortaya çıkmıştı. Ondan sonra ise AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'ın danışmanı olduğu iddiaları ve siyasi linç başlamıştı. İçtiği maddenin piyasa değerinden tutunda, kişinin lüks araçlarına, şatafatına ve siyasi bağlantılarına kadar…

İster sağda durun ister solda, severiz düşene tekme atmayı biz bu yolda...

Kürşat Ayvatoğlu Kastamonu Belediyesi Kültür Müdürüydü. Kendisiyle ilgili saygı çerçevesinde yapılan eleştirilerin hepsine katılıyorum. Yerel gazetelerimizde en çok sorguladığımız konulardan biri, kamu kurumlarının vermiş olduğu ihaleler ve çarpıklıklar olmuştur. Ama be kardeşim azıcık vicdanlı olalım.

Azıcık çuvaldızı kendimize de batıralım!

Bugün ilçelerde muhalefet partileri ne iş yapıyor? (AK Parti, CHP ve diğerleri) Belediye denetim komisyonlarında kaç tane usulsüzlük dosyası yer alıyor? Hangi skandallar görmezden geliniyor? CHP'nin yönettiği Belediyelerde AK Partililer, AK Parti'nin yönettiği Belediyelerde CHP'liler ne kadar muhalefet olabiliyor?

Ortaya bir skandal çıktı mı severiz düşene tekme atmayı. Vurun beyler vurun acımasızca vurun ama önce işinizi de hakkıyla yapın!

Kafanızı kuma gömdünüz!

Sn. Hamza Dağ diyor ki danışmanım değil partimizin büro elamanı. Dönemin Belediye Başkanı açıklama yapıyor, neredeyse Kültür Müdürünü tanımıyor. Bir diğer Vekil kafasını kuma gömüyor. Herkes vebalı gibi Kürşat'tan kaçarken 2 adama dikkat çekmek istiyorum. 2 memleket aşığı adama. Biri dürüst siyasetiyle adını altın harflerle yazdıran, son dönemde MHP'den İstanbul Milletvekili olan eski Devlet Bakanımız Sn. Murat Başesgioğlu. Bir diğeri ise memlekette üzerine düşen bir görev varsa elini değil tüm bedenini taşın altına koyan GMG Onursal Başkanımız Sn. Cengiz Aygün.

"Gençtir hata yapar ama bu kadar da yüklenilmez ki" dediler. "Kürşat ve Kürşatlar bu toplumun gerçeği, bunları hayata kazandıralım" dediler. 2 isimde yorumlarına sosyal medyada tepki verenler oldu. Üstelik aynı benim gibi bu değerli iki isimde Kürşat Ayvatoğlu'nu tanımıyor bile. Bu vesileyle belirteyim ki; bu 2 büyüğümün kardeşi olmaktan sadece bugün değil, her zaman ve her zorlukta gurur duyacağım. Kürşat Ayvatoğlu bir gün kendini toparladığında eminim anlatacağı birçok şey vardır. Selfie çekmek için yanına gittikleri onu inkâr ederken, vefanın yine bizim semtte olduğunu görmesi bir gerçeklik olacaktır.

Kürşat'ı inkâr edenler, Peker'i inkâr dahi edemiyor!

Bugün birçok meslektaşımız hedefe konulmuş durumda. Herkes düşene tekme atmanın derdinde. Bugün tekme atanların yarın düşecek isimler olması olaya ayrı bir komiklik katıyor. Ne ekerseniz onu biçersiniz. Bugün başkası zarar gördüğünde kıs kıs gülenler, yarın kendileri aynı yalnızlığa düştüğünde bu sözlerin ne demek olduğunu anlayacaklardır. 1 gram kokain içen Kürşat'ı silip atanlar, tonlarca kokain taşınıyor iddialarıyla karşı karşıyalar. Burası Türkiye! Kimsenin ahı kimsede kalmaz.

Allah imtihan ediyor deyip izlediğin o insana, yardım edip etmemen senin imtihanın…

Bir sonra ki yazımızda görüşmek dileğiyle. Kalın sağlıcakla…

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Gün Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Yorum Yazın
  • Erhan balıkçı
    Millet intahar ediyor nedenini araştır