Özlem İlbeyli

Özlem İlbeyli

Kıyamet koptu ve yeni dünyanın ilk günü !

Pek çok tarih belirledik kıyamete, hatta net saat bile verdik. Olmadı !!

Kafamızda canlanan ve beklenen kıyamet, doğanın bizi yok edeceği ve baş edemeyeceğimiz şeylerin olacağı bir dizi senaryo. Farkında iseniz senaryoların hepsi önüne geçemeyeceğimiz ve nedense bizim sebep olmadığımız durumlar! Gelip dünyaya çarpacak gök taşları, doğal afetler, patlayan volkanlar, seller, depremler.

Belki kıyametler içimizde kopmuştur. Ve artık herşey bitecek ise bitmiştir. Gelin öyle kabul edelim, bugün yeni dünyanın ilk günü olsun.

Kuruntularımız, kaygılarımız, eksik hissediğimiz her ne var ise eski dünyada kaldı kabul edelim. Artık tam, mutlu ve istediği biri gibi olmuş hissedip yeni dünyaya başlayalım. Bu sayede çözümler daha çabuk gelir belki de yeni dünya düzeninde.

Kıyamet sonrası yeni geldiğimiz dünyaya, kalbimizi, ümitlerimizi, en önemlisi yeni kendimizi taşıyalım. Yeni gözlüklerimiz hayırlı olsun !

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Gün Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Yorum Yazın