alexa verify

​Alaçatı Muhallebicisi yeni mekanında

​Alaçatı Muhallebicisi yeni mekanında
Giriş Tarihi: 15.09.2017 23:26 Güncelleme Tarihi: 16.09.2017 00:05 550 Okunma 0

Alaçatı Muhallebicisi Vadi İstanbul AVM'de açıldı. Alaçatı mimarisini koruyan yeni şube gerçekten Ege havasını yaşatıyor. İyi karşılaması ve hizmeti ile şimdiden müşterilerin uğrak mekanı oldu.

Açılış yoğunluğuna rağmen kusursuz hizmet veren Alaçatı Muhallecisi, terası, iç dekoru, temiz havası, orman manzarası ve ritmik süs havuzu ile İstanbul içerisinde bulamayacağınız bir keyif sunuyor.

2012 yılında, Ege’nin güzelliklerini kalabalık şehirlerdeki misafirlerine her mevsim ulaşılabilir kılma hayali ile yola çıkan Alaçatı Muhallebicisi bir çok şubesinden sonra Vadi İstanbul AVM'de yeni yerini açtı.

Vadi İstanbul'un gözde mekanı
İstanbul Ayazağa'da hayata geçirilen ve İstanbul’un en önemli AVM'lerinden olması beklenen Vadi İstanbul AVM'de acıkanların ve tatlı düşkünlerinin uğramadan geçemeyeceği mekan Alaçatı Muhallebici'si 14 Eylül günü açılış yaptı.

Ayazağa'da hayata geçirilen Vadi İstanbul; Otel, ofis, konut, AVM ve rezidanslardan oluşuyor. 

Vadistanbul'un Bulvar etabında bulunan alışveriş merkezi, Seyrantepe Metro hattına bağlanacak havaray ile kolay ulaşım imkanı sunuyor.

760 metrelik alışveriş caddesi, dünya markalarını bulabileceğiniz mağazaları, nehir ve orman manzaralı restoranları, sinema salonları, 5 yıldızlı oteli ve havaray metrosuyla, 24 saat yaşayacak Vadistanbul AVM; İstanbul'da yepyeni bir alışveriş anlayışına imza atacak.

Vadistabul AVM'nin Yeme İçme katında bulunan Alaçatı Muhallebicisi'nin açılışı ünlü iş adamlarının katılımıyla gerçekleşti. Erçağ Çalışkan ve Erdal Çalışkan'ın ortak olduğu yeni mekanın açılışına, gamzeli güzel Bahar Öztan, fenomen oyuncu Hasan Denizyaran ve birçok tanınmış kişinin katıldığı açılışa ünlü iş adamı ve gazeteci yazar Cengiz Aygün ile birlikte birçok iş adamı eşlik etti.


Gün Medya / OGÜNhaber olarak başarılarınız devamını dileriz.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90