alexa verify

Erdoğan'dan kutlama mesajı

Erdoğandan kutlama mesajı
Giriş Tarihi: 17.06.2017 13:09 123 Okunma 0

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan açıklamaya göre, Erdoğan, Sahil Güvenlik Komutanlığının 35'inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Sahil Güvenlik Komutan Vekili Tuğamiral Bülent Olcay'a bir mesaj gönderdi.

Haber: Anadolu Ajansı - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sahil Güvenlik Komutanlığının, üstlendiği vazife ve sorumluluklarını daima üstün bir gayret ve yüksek bir vazife şuuruyla yerine getirmeye, denizlerde ulusal çıkarların korunmasında en büyük güvence olmaya devam edeceğine inandığını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, denizlerde güvenlik ve emniyetin sağlanması, ulusal çıkarların, çevrenin ve doğal kaynakların korunması görevlerini başarıyla yerine getiren Sahil Güvenlik Komutanlığının kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Sahil Güvenlik Komutanlığının, üç tarafı denizlerle çevrili Türkiye'de, modernizasyon çalışmaları, teknolojiye uyumu ve harekat kabiliyetiyle takdir topladığını vurgulayan Erdoğan, donanımlı personeliyle güvenliğin sağlanmasında fedakarca görev yapan Sahil Güvenlik
Komutanlığının hizmetleriyle her zaman gururlandıklarını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti:
"Sahil Güvenlik Komutanlığımızın, üstlendiği vazife ve sorumluluklarını daima üstün bir gayret ve yüksek bir vazife şuuruyla yerine getirmeye, denizlerimizde ulusal çıkarlarımızın korunmasında en büyük güvencemiz olmaya devam edeceğine inanıyorum. Bu düşüncelerle Sahil Güvenlik Komutanlığının kuruluş yıl dönümünde, görevlerini başarıyla sürdüren tüm mensuplarına selam ve sevgilerimi iletiyorum."

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90