alexa verify

Amine Gülşe'den müjdeli haber

Amine Gülşeden müjdeli haber
Giriş Tarihi: 14.09.2017 15:12 Güncelleme Tarihi: 15.09.2017 14:35 1306 Okunma 0

Modaseverlerin merakla beklediği Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul başladı.

Haber: İnternet Haber Servisi - Moda haftasının ilk günü Raşit Bağzıbağlı rüzgarı esti.

Bağzıbağlı, podyuma 70'lerin modasını taşıdı.

Türk moda endüstrisini dünyaya tanıtmayı amaçlayan Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'da ilk gün geride kaldı. Ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında 70'li yılların disco döneminde Bianca Jagger'in stilinden ilham aldığı 'Bianca' adını verdiği, Rashid markasına ait hazır giyim koleksiyonunu podyuma taşıdı.

Defileyi izlemeye giden isimler arasında Amine Gülşe, Başak Sayan, Dilan Deniz, Ebru Şallı, Gökçe Bahadır, Nurgül Yeşilçay ve Özge Özder vardı.

30 parçadan oluşan koleksiyon, 30 model tarafından tanıtıldı. Koleksiyonunu, 'Asi, güçlü ve eğlenceli kadın' olarak tanımlayan Bağzıbağlı, "Çok yorulduk ama emeklerimizin karşılığını aldık" dedi.'KONUŞMAYI TERCİH ETMİYORUM'

Geçtiğimiz yaz ayında evli işadamı Uğur Akkuş ile görüntülenen Ebru Şallı da defileyi izleyen isimler arasındaydı. Şallı, Akkuş'la ilişkisinin devam edip etmediği yönündeki sorulara, "Bu konuda konuşmayı tercih etmiyorum" diye cevap verdi.

'KEŞKE İSTANBUL'A GELSE'

Mesut Özil ile aşkları doludizgin devam eden Amine Gülşe de defileyi takip etti. "Mesut, İstanbul'a keşke gelse çok mutlu olurum ama Londra'da kariyeri söz konusu"

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90