alexa verify

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira baklavanın tadına baktı

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira baklavanın tadına baktı
Giriş Tarihi: 11.07.2018 09:36 Güncelleme Tarihi: 11.07.2018 16:44 893 Okunma 0

Dünyaca ünlü Kolombiyalı şarkıcı Shakira, dünya turnesi kapsamında konser vermek üzere İstanbul'a geldi.

Haber: İnternet Haber Servisi - Havalimanına gelen gazeteciler, Shakira'ya baklava ikramında bulundu.
 
Dünyaca ünlü Kolombiyalı şarkıcı Shakira, dünya turnesi kapsamında konser vermek üzere İstanbul'a geldi. 

DÜNYA TÜRNESİ KAPSAMINDA TÜRKİYE'YE GELDİ

Latin müziğinin önemli isimlerinden biri olan dünyaca ünlü Kolombiyalı şarkıcı Shakira, 'El Dorado' isimli dünya turnesi kapsamında konser vermek için İstanbul'a geldi. Turne kapsamında son olarak geçtiğimiz 6 Temmuz'da Barcelona görkemli bir konser veren şarkıcı, saat 22.00 sıralarında İspanya'dan havalanan özel uçakla Atatürk Havalimanı'na indi.

TÜRKÇE KONUŞTU

Ünlü şarkıcı Genel Havacılık Terminalinden çıkış yaptığı sırada kendisini bekleyen basın mensupları tarafından görüntülendi.

Ailesiyle birlikte İstanbul'a gelen Shakira'ya, çıkış yaptıktan sonra aracına ilerlediği sırada kendisini karşılayan gazeteciler baklava ikramında bulundu. Gazetecilerin jesti karşısında Shakira, Türkçe, "Teşekkür ederim, konuşuruz" şeklinde karşılık verdi.

TEKNEYLE BOĞAZA AÇILDI

Vodafone Park'ta vereceği konser için dün akşam İstanbul'a gelen Shakira, Tarabya'da ailesiyle birlikte kaldığı otelinden ayrıldı. 

Çocukları ve ailesiyle birlikte otelden çıkış yapan dünyaca ünlü şarkıcı, çıkışta günler öncesinden otel önünde kamp kuran hayranlarıyla selfie çekindi. Türkçe "Merhaba Türkiye ve güle güle" diyen Shakira, daha sonra tekneye binerek boğaza açıldı. 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90