alexa verify

Rüyada kardeş görmek

Rüyada kardeş görmek
Giriş Tarihi: 02.06.2015 18:13 3292 Okunma 0

Rüyada kardeş görmek yaşanacak güzel, hayırlı olaylara, iyi ve müjdeli haberlere delalet eder.

Bir erkek rüyasında kardeşini görürse kazancının artması, bir kadın rüyasında kardeşini görürse mutluluk verici güzel gelişmeler anlamına gelir.

Rüyada kardeş görmek aile bireyleri ya da yakın akraba bireyleri ile ilgili duyulacak olan çok güzel bir gelişme anlamına gelir. Rüya sahibinin, rüyasında gerçek kardeşi olan kişiyi görmesi de hayırlı olacak haberlere, sıkıntıları, dertleri ve çekilen zahmeti unutturacak olayların yaşanmasına işaret eder. Rüyada kardeş görmek hep iyi ve güzel olarak yorumlanır. Rüyada kız kardeş görmek ayrı, erkek kardeş görmekse ayrı anlama gelir. Rüyasında kız kardeşini gören kişinin gerçek kardeşinin zor durumda olduğu ve yardıma ihtiyacı olduğuna işarettir ya da yine morale ve desteğe ihtiyacı olan birine işaret eder. Rüyada erkek kardeş görmek her iki kardeşinde hakkı olan bir baba malına işaret eder.

Rüyada erkek evlat görmek kişinin toplumda çok sevilen, saygı ve itibar gören kişi olduğu anlamına gelir. Bu kişi aynı zamanda ailede de sözü geçen hatta sözünün üzerine söz söylenmeyen kişi demektir.

Rüyada baba görmek çok hayırlıdır. Rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine ve hayatta hiç darlık görmeyeceğine delalet eder.

Rüyada büyükbaba görmek, rüya sahibinin, önemli konularda adım atmadan önce hayat tecrübesi olan kişilere akıl danışması gerektiği anlamına gelir. Eğer rüya sahibi kendisinden yaşça büyük ve engin bir hayat tecrübesi olan bir kişiye kulak verirse karlı çıkacaktır.

Rüyasında anneannesini gören kişinin kazancı ve rızkı artar. Aynı zamanda, gelecek günler çok bereketli ve mutlu geçecek anlamına gelir.

Rüyada Kardeş Evlenmesi: Rüya sahibinin, hanesindeki tartşma ve sorunları bir anda bitirecek bir karar vereceğine, bu kararın ardından büyük bir sorumluluk duyacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine delalet eder. Rüyada kardeş çocuklarının evlenmesi, hayırlı bir olayın gerçekleşmesi sayesinde iş hayatının çok daha iyi bir hal alacağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına ve bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine rivayet edilir.
 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
wowwo haber detay altı 620*90