alexa verify

​Her yol ona çıkıyor

Transfer çalışmalarını 4 koldan sürdüren Galatasaray'da şuan tek gündem Teknik direktör.

Giriş Tarihi: 28.07.2017 14:54 Güncelleme Tarihi: 28.07.2017 14:55 512 Okunma 0
​Her yol ona çıkıyor
Haber: Fatih Mehmet Kayalı - Teknik direktör Igor Tudor ile yollarını ayıracak Galatasaray'da her ne kadar Lucescu ismi geçsede gündemde asıl hedef Fatih Terim.

İddialara göre Lucescu ile alınan görüşme randevusu Fatih Terim'in istifasından önceydi. Eğer Fatih Terim istifa etmeseydi o görüşmeye başkan Dursun Özbek ve Sportif Direktör Cenk Ergün katılacaktı.

İstifanın ardından bu görüşmeye Basketbol'dan sorumlu yöneticinin gitmesi dikkatlerden kaçmadı. 

Neden Fatih Terim?
Başkan Dursun Özbek avrupa'ya erken havlu atarak seyirciyi karşısına almıştı. Sneijder ile de yollarını ayıran yönetim taraftarla arasını bulucabilecek tek ismi Fatih Terim olarak görüyor. Öte yandan 2018 Mayıs ayında Galatasaray seçime gidiyor Başkan Dursun Özbek finansal açıdan başarılı olsada sportif açıdan sınıfta kaldı. Futbol şubesini Fatih Terim'e vererek sportif başarıyı da elde edip 2018'de tekrar başkan olmak istiyen Dursun Özbek bir çok kişi tarafından bu konu hakkında uyarılıyor.

Mircea Lucescu, dinlenmek istiyor
Rumen basınına konuşan Mircea Lucescu'nun yakın arkadaşı Constantin Anghelache, Lucescu'nun en az devre arasına kadar teknik direktörlüğe ara verdiğini söyledi.

Anghelache, "Zenit'te çok yoruldu, Lucescu'nun dinlenmeye ihtiyacı var. "Ben kışa kadar çalışmayı düşünmüyorum" dedi bana. En az devre arasına kadar, ilgi çekici ve ciddi bir proje de bulamazsa, belki de daha uzun bir süre dinlenecek.'' dedi.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Ersan Gündoğdu 28.07.2017 16:07
Bukadar açıklayıcı bir haber daha yok.