TIC 600*160
TİC Haber Kule - Sağ
  • Yerel

Başkan Yardımcısı Yurt’tan Şeffaf belediyecilik ve titiz çalışma vurgusu

Belediye Başkan Vekili Mehmet Yurt, Fen İşleri ve KASKİ müdürlüğü çalışanlarıyla toplantı yaptı
Başkan Yardımcısı Yurt’tan Şeffaf belediyecilik ve titiz çalışma vurgusu
İrfan Salcı - Belediye Başkan Vekili Mehmet Yurt, Fen İşleri Müdürlüğü ile Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü (KASKİ) müdürleri ve teknik ekibiyle dün bir araya geldi.

Belediye’nin tabiri yerindeyse ana damarını oluşturan iki birimin çalışanlarına önemli uyarılarda bulunan Başkan Vekili Mehmet Yurt, şeffaf belediyecilik ve titiz çalışma vurgusu yaptı.

Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu’nun ortak akıl ve şeffaf belediyeciliğe verdiği önemin üzerinde duran Başkan Vekili Mehmet Yurt, “Kastamonu halkı bizlere güveniyor ve inanıyor. Bu güveni hep birlikte boşa çıkartmayacağız. Bunun içinde şeffaf olacağız ve işlerimizi titizlikle yürüteceğiz” dedi.

Belediye bütçesinin büyük bölümünün Fen İşleri Müdürlüğü ve KASKİ Müdürlüğü tarafından kullanıldığını da dile getiren Belediye Başkan Vekili Mehmet Yurt, Kastamonu için ellerinden gelenin daha fazlasını yapmaları gerektiğini de sözlerine ekledi.

“DOĞMAMIŞ YETİMİN HAKKI VAR

Başkan Vekili Yurt konuşmasına şöyle devam etti:

"Yapılacak her hizmette ve harcanacak her kuruşta doğmamış yetimin hakkı var. Bu sorumluluk çerçevesinde işlerimizde daha titiz olacağız. Hemşehrilerimize verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz. Bu bilinçle çalışacak ve başarılı olacağız. Buna inancım tam.

SİZLER BİZİM KARDEŞLERİMİZSİNİZ

Tüm çalışma arkadaşlarımız bizlerin kardeşi. O nedenden ötürü kardeşliğin gereğini hepimiz yerine getirmeliyiz. Bizler memleketimize en iyi hizmeti sunmak adına yola çıktık. Bu yolda el birliğiyle hedefe ulaşacağız.

EN İYİ HİZMETİ SUNMAK ADINA İHALELERİ HIZLA TAMAMLAYACAĞIZ

Öncelikler noktasında ihaleleri hızla tamamlayacağız. Burada çok dikkatli hareket edeceğiz. Zaman kaybetmeden en iyi hizmeti vermeliyiz. Ekiplerimizin daima hazır olduğunu biliyorum. Ama bizden beklenenin fazlasını yapmak için burada olduğumuzun da bilinmesini istiyorum.  Yine ihtiyacı olan vatandaşlarımıza hızla ulaşmalıyız. İmkanlarımız ölçüsünde gerekeni yapmalıyız.

BİZLER HEMŞEHRİLERİMİZİN HİZMETİNDEYİZ

Bu hedeflerimize birlik ve beraberlik içerisinde olursak hızlı ulaşırız. Tüm çalışanlarımız hemşehrilerimizin hizmetinde olduğunu unutmamalıdır. Bizler memleketimizin ve hemşehrilerimizin hizmetindeyiz”

 

TIC Detay Altı
Yorum Yazın