Birlik ve beraberliğin en net mesajı Diyanet'ten geldi

Güçlü Türkiye yolunda, emin adımlarla ilerlerken belki de çok gözümüze takılmayan, fazlaca üzerinde durmayacağımız güzel görüntüler, önemli mesajlar içeren etkinlikler oluyor.
Birlik ve beraberliğin en net mesajı Diyanet'ten geldi

Mesut Kamil Yılmaz

Bunlardan biri bu hafta Beştepe'de gerçekleşti.

Türkiye Diyanet Vakfı'nca Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde 4. Uluslararası İyilik Ödülleri töreni düzenlendi.

Ordumuz mühim bir başarıyla uluslararası bir operasyon icra ediyor olmasa, belirli kesimin düşüncelerini ve yapacakları algı operasyonlarını tahmin edebiliyorum.

Olası içerikler şu şekilde olacaktır;

&&&&&

Türkiye Diyanet Vakfı, darbe yapmaya kalkışan hainlere Asi muamelesi yapıp bastıran ordumuza, VEFA ödülü verdi…

Ne diyorsun yahu!

Eyvah Rejim elden gitti. Kesin irtica geliyor…

Hadi devrimcilik diye yutturularak, darbeciliği bize sokuşturan rejime, gericiliğin, yobazlığın yani dinin temsilcisi olan kurum, bu ödül eylemiyle baş kaldırdı.

Peki ya Genelkurmay Başkanı...

Şerefli Türk askerinin komutanına Diyanet şımarıklık yapıp ödül verdi diyelim, bir Genelkurmay Başkanı bunu nasıl kabul eder.

Söyleyin, nasıl kabul eder? Al işte irtica geliyor..

Modern Atatürk Türkiye'si elden gitti. Türkiye'nin komutanı değil, o artık Tayyib'in komutanı... 

&&&&&

Gülmeyin!.. 

% 25'in yarısı kesin böyle düşünüyordur... 

Eğer ordumuz, dünyada ki tüm çatlak sesleri bile susturacak mühim bir başarıyla uluslararası bir operasyon icra ediyor olmasa, sadece düşünmekle kalmaz laklak etmeye de başlarlardı. Gerçi bunların sağı solu belli olmaz, başlarlar yine de talimatlı algı operasyonlarına.

Algılaaar, Algılar nereye kadar?

Böyle haberleri saptırmaya, eskiden olduğu gibi öcü penceresinden gösterme gayretine, ülkenin bağnazlığa, yobazlığa teslim edileceği safsatasına, gerçekten hala ciddi ciddi inananlar kaldı mı bilmem ama kaldıysa da gerçek yobaz onlardır demek istiyorum. 

Nasıl bir gümbürtü kopardığımızın farkındalar aslında, her alanda kükreye kükreye ilerliyoruz. Ve bu onların hiç istemediği bir durum; ne güzel…

Eskiden toplum mühendisliği konusunda çok iyilerdi, ya da bizde saftirik çoktu. 

Artık durum aleyhlerine dönmeye başladı ve panik durumundalar. Ne yapsalar ellerinde kaldı, kalmaya devam ediyor.

Bugün Diyanet'in, ordumuzun en üst düzeydeki yetkilisine verdiği ödül o kadar güzel mesajlar içeriyor ki bunun üzerinden de hadi algı operasyonu yapsınlar da görelim.

Hodri meydan...

Sağlık ve sevgiyle kalın...

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Gün Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Yorum Yazın