alexa verify

Kutlubay ın yeni bombası

Kutlubay ın yeni bombası
Giriş Tarihi: 20.09.2013 14:02 1478 Okunma 0

Yapımcı yönetmen Serkant Yaşar Kutlubay çekimleri tamamlanmak üzere olan Ürperti adlı filminin ardından çekeceği yeni filmleri Dolunay,

Tamaya 2 diriliş,Tamaya 3 son kurban,Abazalar Bodrumda,Kan Kokusu,Kan Banyosu,Ölüme 5 kala,Abazalar Kiev de ve Mühürlü Köşk 2 araf filmlerinde bu güne kadar yaşadığı bayan oyuncu problemini tekrar yaşamamak için yeni bir star arayışına şimdiden girdi.

Müzik sektörünün önde gelen yapım şirketlerinden on numara productıonun tavsiyesi ile starını hollandadan buldu.Eindhoven de yaşayan ve oyunculuk eğitimini orada alan 22 yaşındaki seksi ve güzel Hacer Kutlu Türkan Şoray ve Gülşen Bubikoğluna benzerliğiyle dikkat çekiyor.

Önceki filmlerindede Almanyadan,Mısırdan,Amerikadan,Bulgaristandan,İtalyadan,Makedonyadan ve Fransadan genç güzel oyuncular keşfedip Türkiyeye getiren filmlerinde rol veren Kutlubay Hacer için  hem güzel hem yetenekli Türkiyede çok kolay zirveye çıkacağına inanıyorum dedi.

Daha şimdiden Selvi boylum al yazmalım filminin yeni versiyonu için Kemal Seden den teklif alan Hacer in önü açık yine bir star keşfettiğim için çok mutluyum dedi. Hacer Kutlun ise Türkiyede oyunculuk yapmayı çok istiyordum.Korku filmlerinide çok severim. On numara Productıonun sahibi yapımcı Yılmaz Bey'in aracılığıyla Serkant Yaşar Kutlubay ile tanıştım,bir kaç gün içinde Türkiyeye gelip sözleşmeyi imzalıcam dedi.
 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90