![Afyonkarahisar’da firari şahıs yakalandı](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2024/04/18/f2c190a5-ff7e-4d7a-8644-143a9d0abe03-detail-1.jpg)
Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı, aranan şahısların tespiti ve yakalanması için icra edilen önleyici kolluk devriyesinde; gece vakti, yol kesmek suretiyle ya da konut veya iş yerinde yağma suçundan 5 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.U. isimli şahıs Çay ilçesinde yakalandı. Yakalanan şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Bolvadin T Tipi Kapalı Ceza infaz Kurumuna teslim edildi. Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı, suç ve suçlularla mücadelesine kararlılıkla devam ettiğini açıkladı.