• Magazin

Serdar Ortaç yeni bir aşka yelken açtı

Eski eşi Chloe Loughnan ile olan evliliğini yaklaşık 6 ay önce sonlandıran şarkıcı Serdar Ortaç, yeni bir aşka yelken açtı. Bebek'teki restoranda bir kadınla yemek yiyen Ortaç, mekan çıkışı muhabirlerin 'Yeni ilişkiniz hayırlı olsun' sözleri üzerine 'Araba mı? Evet araba yeni. Sağ olun' şeklinde kaçamak cevap verdi.
Serdar Ortaç yeni bir aşka yelken açtı
Eski eşi Chloe Loughnan ile olan evliliğini yaklaşık 6 ay önce sonlandıran şarkıcı Serdar Ortaç, yeni bir aşka yelken açtı.

Geçtiğimiz günlerde boşanma sonra hayatında kimsenin olmadığını ve tek başına çok mutlu olduğunu ifade eden şarkıcı, Bebek'teki restoranda bir kadınla yemek yedi.

Ortaç, yaklaşık üç saat kaldığı mekandan çıkıp, gazetecileri kontrol etti.

Kimsenin olmadığını zanneden Ortaç, sevgilisini yeni aracına "Gel hayatım. Kimse yok" sözleriyle çağırdı.Patlayan flaşlarla şoke oldu

Bir anda gazetecileri karşısında gören ikiliden sarışın kadın, yüzünü saklamaya çalıştı.

Bir ara araçtan inmeye çalışan kadını, sevgilisi Serdar Ortaç durdurdu.

Muhabirlerin "Yeni ilişkiniz hayırlı olsun" sözleri üzerine Serdar Ortaç, "Araba mı? Evet araba yeni. Sağ olun" şeklinde kaçamak cevap verdi.

Muhabirlerin ısrarlı aşk sorularına dayanamayan Ortaç, "Arkadaşlar daha sonra konuşuruz olur mu? Sağ olun. Teşekkür ederiz" açıklamasını yaptı.
Yorum Yazın