alexa verify

Stil sahibi olmak

Stil sahibi olmak
Giriş Tarihi: 09.06.2016 11:06 1259 Okunma 2

Kişinin kendine has giyim tarzıyla yaratmış olduğu en önemli tercih şekli; stil sahibi olmakla ortaya çıkar.

Haber: Fatma Güler - Birçok açıdan farklı giyinen, kıyafetiyle ilgili olan birçok şeyi tercih eden kişiler stil sahibi olmaktan uzak sadece taklit etme ihtimaline sahiptir.

Genelde stil sahibi olan kadınların en önemli ortak özelliği; başkalarını kopyalamak diye bir şey söz konusu olamaz.

Çevresinde gördüğünü değil sadece kendisinin seçtiği giyim tarzıyla yola çıkmak; bir stil sahibi kadının yapacağı en önemli hareketlerdir. Stil sahibi kadınlar da marka takıntısı yoktur.

Sadece istediği mağazadan herhangi birinde kendilerine ait bir parça bulabilme imkanını yaratırlar. Çünkü stil sahibi kişi markayla değil harmanlamış olduğu kıyafetlerle bir bütün yaratmaya çalışır.

Ayrıca stil sahibi olan kadınlar mutlaka kendi beğenilerine göre giyinme şekli yaratırlar. Aksesuarlarından kıyafetine kadar birçok parçada nasıl bir kombin oluşturabileceğini bu şekilde ortaya koyabilirler.

Genelde cool bir görünüşe sahip olan stil sahibi kadınlar; her yerde kıyafet tarzlarıyla farklı bir şekilde yansımayı sağlayacak stillere sahip olurlar. Etiketler ile değil giymiş olduğu kıyafetlerle görünüşe önem vermeleri; onların tarzlarına en uygun olan durumdur.

Modanın kölesi olmadan kendi istekleri doğrultusunda yakışan trendler; onlar için zorlama olmaz ve ayrıca stil sahibi olmak için giyinmez kendi rahatı ve kendi iç dünyasını yansıttığı için giyim şekli ile ön plana çıkar.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

siyah çanta 09.06.2016 11:11
evet severim ben giyinmeyi kendime özen göstermeyi
benim stilim 09.06.2016 11:11
gayet de dtil sahibi olduğumu düşünüyorum
wowwo haber detay altı 620*90