• Asayiş

3 liderden kazada ölen Belediye Başkanı Murat Açıl için başsağlığı mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, trafik kazasında hayatını kaybeden Sivas'ın İmranlı İlçesi Belediye Başkanı Murat Açıl için başsağlığı mesajı yayımladı.
3 liderden kazada ölen Belediye Başkanı Murat Açıl için başsağlığı mesajı
CHP lideri Kılıçdaroğlu, partisinin İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl'ın makam aracıyla yaptığı kazada hayatını kaybetmesi sonrası Twitter hesabından başsağlığı mesajı paylaştı. Kılıçdaroğlu, "'Acımız çok büyük! Geçirdiği trafik kazası sonucu aramızdan ayrılan İmranlı Belediye Başkanımız Murat Açıl’a Allah’tan rahmet diliyorum. Başımız sağ olsun'' dedi.

İYİ Parti lideri Akşener ise mesajında, ''Sivas'ta acı bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl’a Yüce Allah'tan rahmet, kıymetli ailesine sabır, kazada yaralananlara acil şifalar diliyorum" ifadesini kullandı.

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu da yayımladığı mesajında, "'Geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Sivas İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl’a Allah’tan rahmet, ailesine, İmranlı ilçemize ve CHP camiasına sabır ve başsağlığı diliyor; yaralılara da acil şifalar temenni ediyorum'' dedi.
Yorum Yazın