![Ağrı’da 2 firari yakalandı](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2024/05/10/fc600299-aaec-40a7-aadb-d07620351794-detail-1.jpg)
Ağrı Valiliği İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Doğubayazıt ilçesinde, JASAT’lar tarafından aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar sonucunda, “bir yabancıyı ülkeye sokan veya ülkede kalmasına imkan sağlama” suçundan 4 Yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan C.A ve “uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama” suçundan 6 Yıl 3 Ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan C.A isimli şahıslar Doğubayazıt ilçesinde yakalandı. Yakalanan şahıslar adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.