![Belediye işçisi çöplükte kayboldu, arama çalışmaları başladı](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2023/11/19/a45d2461-8ba2-4136-b38b-8faec5eb943d-detail-1.jpg)
Edinilen bilgiye göre Kayseri - Ankara karayolu üzerinde bulunan Molu Düzenli Çöp Toplama ve Kompost Tesislerinde; Z.M.’nin (45) kaybolduğu ihbarı yapıldı. Çöp toplama aracının boşalttığı çöplerin altında kaldığı iddia edilen Z.M.’yi aramak için jandarma, AFAD, Türkuaz Arama Kurtarma Derneği ve ANDA ekipleri sevk edildi. Ekipler; iş makineleri yardımıyla çöplerin boşaltıldığı alanda Z.M.’yi arama çalışması başlattı. Yaklaşık 3 saat süren çalışmalarda Z.M.’ye ulaşılamazken, arama çalışmaları yoğun yağış nedeniyle sonlandırıldı. Ekiplerin sabah erken saatlerde Z.M.’yi aramak için çalışmaları tekrar başlatacağı öğrenildi.