Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmalarına yönelik olarak yapılan çalışmalar neticesinde; ‘Uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti’ yaptığı tespit edilen İ.K. isimli bir şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Şahsın üzerinde, ikametinde ve aracında yapılan aramalarda; 75 kök Hint keneviri, 20 gram skunk, 175 gram kurutulmaya bırakılmış skunk, 2 adet hassas terazi ele geçirildi.
İ.K. isimli şahıs hakkında ‘Uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapmak ve 2313 sayılı kanuna muhalefet etmek’ suçlarından yürütülen adli tahkikat devam ediyor.
![Bursa’da 75 kök Hint keneviri ele geçirildi](https://www.ogunhaber.com/upload/img/2024/04/05/24d56e0f-6269-4023-8bfb-43de1687e4db-detail-1.jpg)